Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincs beszédtémánk a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs beszédtémánk a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha nem írok, ő sem ír. Az egész kapcsolatunk a "szeretlek" szó folytonos ismételgetéséből áll. Próbáltam megbeszélni vele ezt a dolgot, de nem igazán akar változni. Elég csendes típus, pedig a barátaival mindig van közös témája. Ha én nem írok, nem vetek fel valami témát, gyakorlatilag mindig kínos csönd van. Lassan belefáradok ebbe.


Azt gondoltam a kapcsolatunk elején (egyébként csak 3 hónapja vagyunk együtt), hogy húúú de szerelmes leszek belé mert milyen kedves és udvarias srác. De mostanában arra gondolok, hogy lehet, hogy nem is vagyok szerelmes belé, csak biztonságos kapcsolatot akarok. Nem tud lenyűgözni. Sajnos ez a találkozásokkor is előjön mostmár egyre gyakrabban, nem csak neten - hogy ne legyen kínos csönd, inkább bekapcsoljuk a tv-t...


Mit tegyek? Nem akarok szakítani vele, mert nem bírnék nélküle lenni... :(


2013. márc. 11. 09:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Ebből kifolyólag pedig jogos kérdés ez is: vajon ő igazán szerelmes belém, vagy csak azt hiszi hogy az...?:( vélemények, tapasztalatok?
2013. márc. 11. 09:15
 2/6 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Első vagy neki? Ha igen, ne hibáztasd, majd belejön, legyél elképesztően nyitott, sőt csinálj valami bakit, úgy értem égesd le magad, hogy jobban megnyíljon. Nevessetek a bénázásodon. Biztos, hogy csak zárkózott, de ha megnyílik a legjobb fogás lesz. Sokkal közvetlenebbnek kell lenned ami azt jelenti bármiről mesélhetsz neki. Na mindegy, próbáld meg, adj neki még pár alkalmat, esetleg beszéld meg vele... ha nem megy akkor végezd ki :)
2013. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha már most unod, szép lesz a közös jövő...
2013. márc. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De,hogy nem tudnál nélküle élni!Idáig is tudtál.Ennek a kapcsolatnak semmi értelme.Nem illetek össze.Csak úgy elvagytok egymás mellett.Bár,ha neked jó az (unalmas) kapcsolatod,akkor ne szakíts.
2013. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nélküle nem tudnál élni, hanem kapcsolat nélkül, egyedül. Nem mindegy.
2013. márc. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen első barátnője vagyok neki és ő is első nekem tehát mindketten teljesen tapasztalatlanok vagyunk a párkapcsolat terén...

És mindketten 16 évesek vagyunk. Picit én is zárkózott vagyok, ő is, még mindig van hogy néha szégyenlősek vagyunk egymás előtt (főleg én), és néha nehezen nehezen engedjünk el magunkat, ha együtt vagyunk... Remélem ez hamarosan változni fog jó irányba:) Köszi a választ!

2013. márc. 11. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!