Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért álmodok még a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok még a volt barátommal ha már nem szeretem?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakított velem a barátom,(8 hónapig voltunk együtt) és akkor még én szerettem, de most már nem akarnék tőle semmit. De mostanában folyton vele álmodok, és szinte mindig ugyanaz: mindig máshogy/máshol de találkozunk és újra összejövünk. A fura az h álmodtam olyat is tudom hogy társaságban találkozni fogunk, és még ideges is vagyok, hogy ne legyen kínos a helyzet (eddig pont olyan ahogy a valóságban is viselkednék) de aztán mikor tényleg ott vagyunk akkor megcsókol/úgy viselkedik mintha még mindig együtt lennénk és én még csak meg sem lepődök, és nem is utasítom vissza. (ami viszont kizárt h a valóságban így viselkednék) :D


azért zavarnak ezek az álmok, mert én magamban már teljesen lezártam az egészet, és mert a saját gyengeségemet látom benne (egyszer már visszakönyörögte magát, akkor visszafogadtam, és aztán mégis ő szakított velem, szóval a büszkeségem semmiképp se engedné h bármi legyen még köztünk)Akkor miért álmodom mégis újra és újra az ellenkezőjét?

17/l



2013. márc. 8. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert az érzéseket nem lehet elfelejteni. Örökre benned marad. Ez nem gyengeség mert ember vagy. Ez az álom azt is jelentheti, hogy tényleg szeretted és egy sebet hagyott benned.
2013. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!