Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Exem aki még szeret engem, azzal ismerkedik akiért odavagyok, 2 éve nem tudom kiverni a fejemből, tudom, felejtenem kéne, de nem megy... Mit csináljak?

2013. márc. 11. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene kiverni a fejedből. Egyébként azzal a pasival akiért oda vagy milyen viszonyban vagytok? Beszélgettetek már tudomására hoztad,hogy érzel iránta valamit?
2013. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem pasi, mindannyian lányok vagyunk... egyszer 2éve írtam neki hogy mgakarom ismerni, mondta hogy benne van, beszélgettünk, másnap ráírtam, de nem írt, és lépett fb-ről. most vagy azért mert mennie kellett, vagy nem tudom, de utána már nem írtam rá...
2013. márc. 11. 19:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Úhh, nehéz helyzet... Az exedtől nyilván nem akarod elvenni a vigaszát, de: a szerelmi háromszögekben az a szabály, hogy a magányos harmadik hátralép. Tehát: vesd fel a lánynak, hogy találkozzatok, ha lepattint, hagyd őket, ha nem, akkor már az exf dolga feldolgozni a történteket. Bár a facecook-szerelem eléggé sántít, szerintem nem éri meg az áldozatot.

Mellesleg nem provokálni akarlak, de nem lehet, hogy még nem felejtetted el teljesen az exedet, és csak azért gondoltál most a másik lánnyal találkozni, mert böki a csőrödet, hogy mással randizik? Gondolkozz ezen, ha esetleg igazam van, tudod, melyiküknek írj...

2013. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!