Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet úgy értelmesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet úgy értelmesen és kulturáltan válaszolni, ha sohasem a kérdésre felel a másik, illetve inkább elkezd ordibálni, csakhogy ne hallja a kérdést?

Figyelt kérdés
Páromnak elég érdekes vitatkozási stílusa van. Én már elhatároztam, hogy nem is megyek bele vele semmilyen vitába, de aztán arra gondoltam, hogy hátha valaki tud erre valamilyen jó taktikát, amivel a választ ki tudom csalogatni belőle.
2008. júl. 2. 18:00
 1/6 A kérdező kommentje:
.... kulturáltan vitatkoni (nem válaszolni)... Bocsi
2008. júl. 2. 18:00
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hangosabban kell ordibálnod, mint a párodnak.:D

Egyébként miért ordibál, ha nem adsz okot rá? Idegösszeomlása van? Mondd neki, hogy ne ordibáljon, mert zavar, és értelmes emberek normál szóból is értenek.

2008. júl. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy min szoktatok vitatkozni, de általában a legjobb védekezés mindig a támadás! Lehet, hogy ezért ordibál. Ha nem akkor valószínűleg egy ilyen mentalitású ember, aki gyerek(ek) mellett - meg egyébként sem - nem túl jó partner!
2008. júl. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod meg mi a jo megoldas? csinalj ugy mintha egyaltalan nem erdekelne teged hogy O ideges...az megjobban felidegesiti, de majd lenyugszik...mikor ordit szepen cirolgasd es kerdezd meg h "ideges vagy?" es mondogasd neki h "ne legy ideges mert artalmas" stb:P ez tuti bejon...

vagy mikor o ordit akkor hagyd fakepnel...az is bejon altalaban

2008. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hallgasd végig, amíg üvölt, aztán amikor abbahagyta, ismételd meg normális hangerővel, türelmesen a kérdést. Ha félrebeszél, akkor hallgasd azt is végig, majd ha befejezte, mondd neki, hogy akkor most válaszoljon arra is, amit kérdeztél. Én így szoktam, többnyire bejött.

Másik módszer, hogy amint elkezd ordítani, látványosan ne figyelj oda, kezdj el mást csinálni. Akkor talán észbekap. Sok sikert. :)

2008. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem jön be, igaz, hogy néha hagyom elterelni magam a kérdéstől.Vagy mondhatnád azt, hogy biztosan rátapintottál valami igazságra, ha nem tud kulturáltan válaszolni:/
2009. ápr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!