Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy reagálnátok ilyen szituációban? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Terhes lettem a főnökömtől(a személyi asszisztense vagyok),akivel már kb másfél éve nem csak munkakapcsolat van köztünk.

Nincs felesége és családja.Azt mondta nemrég,hogy amióta van ez az egész köztünk,nem feküdt le mással,de köztudott,hogy régen egy nőcsábász volt.

Ilyen helyzetben mit reagálnátok?

22N


2013. márc. 12. 16:20
 1/8 fospuska ***** válasza:
tőle is megkérdezném,hogyan tovább...
2013. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én rendes tag vagyok,én elvennélek feleségül.De ez csak az én válaszom:)
2013. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már másfél éve együtt vagytok, akkor nem a főnöködtől lettél terhes, hanem a párodtól.
2013. márc. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fizetésemelés?
2013. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát még sose beszéltünk arról,hogy mi is van köztünk,mert nem olyan nyilvános a kapcsolatunk.De minden éjszakát együtt töltünk szinte és már mondta párszor,hogy költözzek hozzá...Meg nekem ez az első igazi,komoly kapcsolatom és nem akartam,hogy elrontsuk a költözéssel.
2013. márc. 12. 16:26
 6/8 fospuska ***** válasza:
most viszont muszáj lesz beszélgetni. itt már nem csak kettőtökről van szó. de javasolnám,minél előbb tedd meg,mert ha addig töprengsz,amíg csak egy utad marad,többet veszthetsz,mint gondolnád.
2013. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na latod.Nagyon szerelmes beléd.Azért mondta a költözést!
2013. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj, ne hülyítsétek már, komoly válaszokat akar:) Gondolom én.
2013. márc. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!