Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mit szólnátok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok, vagy hogyan reagálnátok az alábbi szituációban (poénos? , meghökkentős kérdés. )?

Figyelt kérdés
Tehát az utcán leszólítanálak téged azzal, hogy: Szia! Bocs, csak egy kérdésem lenne: Mit szólnál ahhoz, ha egy idegen fiú leszólítana téged az utcán? :))
2011. okt. 4. 16:16
 1/8 napietus ***** válasza:
93%

"szia. nem ismerkedem utcán. minden jót!"


utcán szerintem kevés ember szeret ismerkedni, ott mindenféle ember megfordul.

2011. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
próbáld ki
2011. okt. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy kreatívabb szöveggel is odajöhetne már...:D
2011. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé meglepődnének sokan, és nem tudnának mit mondani erre. Én ekkor mondanám, hogy ez csak poén volt, meg most gondoltam csinálok valamit, nem szeretek unatkozni, na és kíváncsi voltam, hogyan reagálsz rá. :)
2011. okt. 4. 17:03
 5/8 napietus ***** válasza:
100%
olcsó játék, az tény.
2011. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát ilyen "kandi kamerás" dolog gondoltam kipróbálom ezt is :D
2011. okt. 4. 17:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jobb (utcán láttam): egy pl zebrán szembejövő csajnak egy kicsit hajolj az arcába, és röfögj egyet! Akit én láttam, az rohadtul meglepődött! :D
2013. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Elsétálnák!
2016. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!