Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki igazán megbánt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki igazán megbánt és megtudjuk neki bocsájtani, akkor nem is szeretjük igazán?

Figyelt kérdés

A volt párom ma azt írta,hogy nem is szerettem igazán,mert akit igazán szeretünk annak sosem tudjuk azt megbocsájtani ha megbánt!

Vajon igaz ez?

Vagy csak én vagyok olyan bolond,hogy azt hiszem,hogy akit igazán szeretünk annak bármit képesek vagyunk megbocsájtani?


2013. márc. 12. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
inkább fordítva van.
2013. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.
2013. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hülyeség, pont, hogy annak a legkönnyebb megbocsátani, akit szeretünk.
2013. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
én sokkal elnézöbb vagyok azokkal szemben akiket szeretek...
2013. márc. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sztem a párod nem normális vagy félre értetted:S
2013. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Barátnőm nemrég csalt meg ha úgy vesszük és én mégis megbocsájtottam neki mivel ha elveszteném az életem veszne vele..
2013. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Felejteni nem lehet, de ha valakit szeretsz annak meg tudsz bocsátani sokmindent.
2013. márc. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
NEEEM, a megbocsátás azt jelenti, hogy ELFELEJTEM a hibáit, amit TETT stb, nem hozom fel (SOHA), és minden előröl kezdődik. Persze, nehéz döntés ez. Hiszen a bizalom forog kockán. Viszont az csakis te tudhatod, hogy képes vagy-e neki megboccsátani vagy sem... Szereted-e annyira, hogy megbocsáss neki vagy sem.
2013. márc. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én is így vagyok vele!Akit igazán szeretek annak bármit megtudok bocsájtani!

De ő ezt nem fogja fel :( És az életem veszítettem el,ő volt az életem értelme,és még mindig az!

2013. márc. 12. 21:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor ne bocsáss meg neki, talán ettől jól érzi majd magát!
2013. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!