Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg szoktátok kérdezni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok kérdezni az aktuális párotoktól, hogy hányan voltak előtted?

Figyelt kérdés

Vagyis hány lánnyal járt mielőtt összejöttetek?

Elég egy igen, vagy nem, illetve a korotokra, nemetekre. Nem vagyok kíváncsi a "csak a jelen és jövővel vagyok elfoglalva" típusú hozzászólásokra.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 13. 11:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

katonás leírás :D

én sosem kérdeztem meg,valahogy mindig magától adódott a téma,és engem nem is foglalkoztat,amíg egészséges a pasi

2013. márc. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
67%
Mármint aznap hányan voltak?
2013. márc. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen
2013. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Meg.29/N
2013. márc. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem!


Aki megkérdezi az ilyen dolgokat hogy "jó vagyok e, bejövök e neked, megcsókolhatlak, e, hanyadik vagyok" az nagyon nem bízik magában!


24F

2013. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert a múlt nem érdekel.
2013. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Tőlem meg kérdezik, csak azt nem tudom mi a fene jelentősége van ennek?!
2013. márc. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem kérdezném meg, hátha sikerülne eltitkolnom, hogy előtte még nem volt senkim.
2013. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez olyankor sül el balul,mikor tegyük fel az egyiknek tízszer annyi partnere volt,mint a másiknak.És ez zavarja a másikat.
2013. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném. És bizony ha volt előttem mással gumi nélkül, bizony megkérném, menjen el vizsgálatra.

Főleg akkor, ha előttem sok partnere volt.

2013. márc. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!