Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párotoktól kapott ajándékoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párotoktól kapott ajándékokat szoktátok viselni a szakítás után is?

Figyelt kérdés
ha a jelenlegi párotoktól kaptok ajándékba pl ékszert vagy ruhát, majd szakítotok vele (nem egyből értem, hanem később valamilyen oknál fogva), akkor a szakítás után szoktátok ezeket hordani, vagy sem?
2012. okt. 10. 18:48
 1/9 moslekosvodor ***** válasza:
én simán hordom
2012. okt. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen
2012. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de ha hordjátok, akk nem emlékeztet az Őrá titeket? (esetleges rossz emlékeket nem éleszt fel?)
2012. okt. 10. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:

nem volt viharos, veszekedős szakításom, szerintem nem is lesz, így rossz emlékeket nem

de rossz érzéseket se, mert ha nem vagyok túl rajta, jó hordani, ha túl vagyok rajta meg már semleges

2012. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

igen

tekintve,h 2 hónapja szakítottunk,azért felidéz dolgokat.borzasztóan ronda szakítás volt,de mégis a szép emlékek jutnak eszembe

2012. okt. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán. El tudok vonatkoztatni attól, akitől kaptam.
2012. okt. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szoktam, mivel már semmit nem jelent nekem, nem érdekes kitől van.
2012. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen,hordom.Érdekes módon az ilyen dolgokról akkor sem jutott eszembe a volt párom,amikor még benne voltam a szakítás fájdalmában.
2012. okt. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menne a szemétégetőbe hamuvá pörkölni! Egy korszak lezárult, pusztuljanak az erekjéi is mind egy szálig. ha egy ruhadarabot kapnék, az meg ráhajítanám egy fingszagú csövesre, neki biztos lenne egy alkalmi karácsonya.
2012. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!