Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a párommal. Nem igazán szoktam nézegetni az adatlapját facebookon, de most véletlenül belebotlottam régi képekbe, amin tagelve van a volt barátnőjével. Megkérhetem rá, hogy távolítsa el, mert engem zavar? Kicsit kényelmetlen, mert nem ez az első és egyetlen eset, hogy régi "csontvázakba" botlok...Én vagyok a barátnője már egy éve, mégis, ha valami ismerősünk rákattint az adatlapjára, azt látja, hogy más lánnyal ölelkezik a képeken, amit megalázónak érzek egy kicsit magamra nézve. Nem azzal van a gondom, hogy megvan a kép, felőlem őrizze meg, de ilyen formában már nem kéne a nyilvánosság elé tárni...Ti mit tennétek a helyemben? Veszekedni, balhézni nem szeretnék, de szörnyen bánt, hogy ennyi figyelmesség nincs benne. Elvileg szeret...
2013. márc. 13. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
igazad van, ez tényleg megalázó..
2013. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy 1000 éve nem foglalkozott ilyen hülyeségekkel és nem lóg a facebookon egész nap?
2013. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bullshit. akadjatok le a fbról,ha meg ennyire zavar,akkor kérd meg,problem solved
2013. márc. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak említsd meg neki. Ha szeret, magától leveszi.
2013. márc. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De gondolnék erre alap esetben, viszont majdnem minden nap használja a facebookját, és viszonylag sűrűn posztol is. Nem féltékenykedő tizenéves liba vagyok, ne értsetek félre, de rosszul esik, hogy erre külön nekem kell figyelmeztetnem. Én már a kapcsolatunk első pár hónapjában eltávolítottam az ilyen jellegű képeimet.
2013. márc. 13. 13:16
 6/8 anonim ***** válasza:
1 év alatt már igazán szakíthatott volna 5 percet, hogy leszedje azokat a képeket. Nyilván nem a fb-ról kell szólnia egy kapcsolatnak, de akkor is. Ez bunkóság.
2013. márc. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Nekem eddig sosem adódtak ilyen jellegű problémáim a facebokkal, ez az első eset. Hülyeségeken, meg hogy kinek a képét lájkolja, kommenteli nem szoktam fennakadni...Meg továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy nem a facebook tehet önmagában a problémákról...
2013. márc. 13. 13:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem oszt, nem szoroz a Facebook, de tényleg kellemetlen, zavaró lehet ilyen képekbe botlani. De nemcsak neked, hanem a volt barátnőnek is. Jó, lehet, hogy nem is foglalkozik vele, el is felejtette törölni, meg nem érdekli az egész. De akkor is ez egy nyilvános, közösségi oldal, minek mutogatni a világnak magát együtt a volt barátnőjével? Illene az ilyesmit törölni.
2013. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!