Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy rosszul esik és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy rosszul esik és felhúzom ezen magam?

Figyelt kérdés

A párommal másfél éve vagyunk együtt, huszonévesek vagyunk, nem élünk még együtt, hétvégente látjuk egymást.


Hétközben többször is felmegy esténként a haverjaival sörözni, vagy kártyázni, vagy ilyesmi. Most amíg szünet volt, minden egyes este lelépett velük, és odavolt hajnal 3-4-ig is.

Amikor találkozunk, akkor nem megyünk sehova, mert neki nincs kedve, sőt, már ilyen este 9-fél 10 körül bealszik, MINDIG, mert ő mennyire fáradt.

Ez nekem annyira rosszul esik, mondtam is neki, hogy persze ha a haverjaiddal kell felmenni bulizni meg inni, akkor sosem vagy fáradt. Erre először besértődött, majd mondta, hogy olyankor tényleg nem fáradt, nem tudja miért.


Tudom hogy erre a kérdésre nem lehet normális választ írni, csak jó hogy kiírhattam magamból, elég, ha annyit írtok rá, hogy jogos vagy nem jogos :P


2013. jan. 5. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos.
2013. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a párod komolytalan és gyerek még egy komoly kapcsolathoz...
2013. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jogos a felháborodásod. Párodnak a buli, a haverok az első, nem te, gyerek még.
2013. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jogos. Ráadásul ő is beismeri, hogy ha nem veled van, nem fáradt.
2013. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a bulizást nem úgy értem, hogy pl diszkó, hanem csak felmennek sörözni meg whiskey-zni, meg kártyázni is szoktak, de akkor is.
2013. jan. 5. 20:27
 6/6 anonim ***** válasza:
az én szótáram szerint ez nem párkapcsolat. minek van veled ha nem a te társaságodra vágyik? mondanám, hogy ok-ok másfél év jelent valamit, nem csak d.gás ez HA nem egy hétvégi kapcsolatról lenne szó, mert így viszont nagyon is úgy néz ki
2013. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!