Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A helyemben összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben összejönnétek egy olyan lánnyal, aki az utóbbi időben folyamatosan hízik?

Figyelt kérdés

A kollégiumban a folyosón lakik egy lány, akivel sokat beszélgetünk, és azt hiszem, lehetne is valami közöttünk, ha lépnék.


Van viszont egy aggasztó dolog, ami elbizonytalanít. Mégpedig az, hogy az utóbbi hónapokban látványosan hízik, és nem tudom, mivel fog ez járni a jövőben. A szobatársa is lehet a hibás, aki egy vézna lány, és állandóan eszik, amibe belevonja a kiszemeltemet is, este is pizzát esznek, nassolnak. Viszont míg a szobatárson semmi sem látszik, addig a leányzón nagyonis meglátszanak ezek az evések, szinte hétről hétre gömbölyűbb.


Ez először tetszett is, de a helyzet kezd eldurvulni. Amúgy sem volt sovány, és olyan 10-15 kilót hízhatott ősz óta, és nem látszik, hogy változtatna az életmódján. Úgy vagyok vele, hogy ha ilyen maradna, az még nem zavar, de az nem lenne jó, ha még nagyon sokat hízna... Ha így folytatja, nyárra nagyon dagi lesz.


Szerintetek mit tegyek? Várjak, hogy mi lesz vele és addig ne kezdeményezzek? Vagy közeledjek felé, és bízzak benne, hogy hatással lehetek rá?


2013. márc. 13. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem egy próbát,max ha tovább gömbölyödik,megpróbálsz vele erről beszélni(/szakítás).vagy levágod
2013. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én elég dagi voltam (vagyis 85 kg).Tetszett egy fiú,és mivel úgy voltam vele,hogy én úgysem tetszek neki,inkább többet ettem,de csak a szomorúságtól...igen,oké,ez elég nagy hülyeségnek hangzik,és az is...aztán meg,amikor már voltam vagy 85 kg,ez a srác odajött és azt mondta aggódik,meg minden...erre fogyni kezdtem.Amikor vagy 10 kilót fogytam,járni kezdtünk,és azóta is fogyok...

Ez elég hülyén hangzik XD


Csak azt mondanám,hogy ha lépnél,talán azért is elkezdene fogyni,csakhogy jobban tetsszen neked,vagy ilyesmi. :)


16/L

2013. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bizony ez gond. Hidd el tudom miről írsz.

De igazából a gondod nem ez. Hanem az, hogy nem is ismered lányt, s addig igazából a teste vonz és a látványa. Na most te le vagy bizonytalanodva. Így két eseted lehet. Összeszeded addig amíg még határértéken belül van, s kipipálod az esetet, s vége lesz egy idő után a dolognak. A másik: hagyod a francba az egészet.


De ha már dilemmázol ezen, akkor az nem jó hír...

2013. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

harmadik: nem, nem a teste vonz vagy a látványa. Mondom, sokat beszélgetünk, jóba vagyunk.


"Összeszeded addig amíg még határértéken belül van, s kipipálod az esetet, s vége lesz egy idő után a dolognak."


Ilyet sosem tennék. Ha összejövök vele, akkor nem fogom emiatt otthagyni... Viszont nem tudom, mennyire fogom jól érezni magam mellette.

2013. márc. 13. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik az alakja, nem gond, de összejönni vele, aztán rábeszélni hogy fogyjon le a TE kedvedért, gyökér dolog. Keress olyan csajt, aki az igényeidnek megfelelően néz ki. Ne legyél barom.
2013. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem így inkább ne! Esetleg beszélj vele, hogy aggódsz érte, hátha észbe kap. De az olyan bunkóság, hogy tudod, hogy hízik, mégis összejössz vele, aztán meg dobod pont azért, mert hízik.
2013. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!