Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerelmes vagyok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes vagyok? Ti ezek után összejönnétek újra vele?

Figyelt kérdés

Még soha életemben nem voltam szerelmes, hetente más csajom van, élem ez életem, nem is panaszkodhatok. De mégis vagy egy csajjal egy ügyem, ami már 3 éve tart... 9.ben ismertem meg, (egy suliba járunk) aztán ráírtam fbon és 4 hónapig csak ott dumáltunk, suliba pedig egy szót se. Elég szerény, csendes, gátlásos lány volt de ahogy kezdtem megismerni azt látom hogy nem csak kívűl gyönyörű, de belül is. Szóval 4 hónap után elhívtam randira, ott összejöttünk és 2 hónapot jártunk, aztán kidobott mert "nem szenteltem rá elég időt".. és igaza is volt, de teljesen leszartam, hogy mivan velünk. Fél éven belül meg is bántam, hogy elengedtem de akkor már volt palija szóval nem kerestem. Eltelt másfél év úgy, hogy a suliba amikor láttam ugy éreztem még mindig rezeg a levegő ha egy légtérben vagyunk, de soha egy szót se váltottunk. Aztán szakított a barátjával, és rámírt, hogy van-e kedvem találkozni vele.. Na akkor újra összejöttünk, 2héten belül megcsalt majd kidobott. Ennek már fél éve, és ezután szintén nem dumáltunk semmit. De most megint rám írt, lekezelő voltam vele és másnap már nem keresett, de suliba elkezdtünk egyre többet dumálni, hülyülni és tegnapig bírtam ki, hogy ne írjak rá fbon is..

17F


2013. márc. 9. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ha feltetted a kérdést, akkor szerelmes vagy, és összevagy zavarodva, ezért nem tudod, igazából szerelmes vagy-e.


szerintem hanyagold a lányt. :)

és keress másikat. ő ha szeretne, nem csalt volna meg, és nem szakitott volna veled 2 hét után.

2013. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előző szépen elmondta.:)
2013. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!