Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálom ennyire, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálom ennyire, ha férjem nem velünk tölti néha szabadidejét, hanem pl. édesanyjának segít? Normális ez? Más is van így?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élünk és van egy 10hós kislányunk! párom sokat dolgozik és csak szombat délután meg vasárnap van itthon! (ez nekem kevés) és úgy nem szeretem ha ezt a 1,5 napot sem itthon tölti, hanem a családjának segít vmit, elutazik!! jó tudom nem kocsmázik és tegyem össze a két kezem és nem bulizni megy máshova, de nagyon szeretem ha velünk van és majd megbolondulok amikor nem alszik itthon!!

miért??


2013. márc. 13. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnád ezt vele megbeszélni? hétfőtől péntekig 0-24 óráig dolgozik?
2013. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk igazad van, ha ezt rendszeresen csinálja, de 1-2 alkalom belefér.
2013. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na Sintér megházasodott mégis csak? Szokj hozzá hogy az anyja örökké ugráltatni fogja.
2013. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy fogadd el, hogy nem csak Te létezel az életében, hanem a családja is. Ne akard irányítani. Egyébként hét közben azért dolgozik, hogy neked és a kicsinek legyen mit enned, ezt ne felejtsd el.
2013. márc. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elvárható, hogy a családjának is segítsen, nincs ezzel semmi gond. Ha meg téged annyira zavar, hogy nem veletek van, miért nem mentek együtt...?
2013. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy héten csak másfél napot van itthon! hétköznap meg korán megy későn jön, alig látjuk egymást!

Az talán a legnagyobb problémám, hogy van még egy öccse meg egy nővére is (akiknek se kutyája, se macskája) mégis bármi van, mindig ő ugrik, mindig őt kérik (költözés, fúrás faragás, ápolás stb) az elmúlt 3 évben 6x ment segíteni költözni!! unom már, hogy mindig ő az akit lehet ugrasztani!! persze ért engem, de azt mondja, hogy nem tudja nem megtenni, hogy ne segítsen! havonta egy hétvégén tuti van valami! és sokszor elmegy 1 napra, ott alszik, aztán még van valami és később jön vagy csak másnap....a mi költözésünknél meg senki meg sem mozdult...

2013. márc. 13. 18:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán ezt neki kell mondanod...
2013. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Na itt a pont, te magad fogalmaztad meg. Nem az a baj, hogy elmegy az anyjához segíteni, hanem az, hogy a "te részed nem kapod meg". Ezzel semmi baj sincs! Többet kellene veled lenni, akkor téged sem zavarna, ha máshol is van! :)
2013. márc. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy hónapban előfordul, hogy egy egész napot különtöltötök amikor nem munkában van? Basszus, olvasd már el még egyszer amit leírsz és gondolkodj el azon, hogy tényleg uralkodni akarsz-e rajta és megvárod míg válás lesz a vége, vagy elfogadod, hogy Ő egy külön ember is amellett, hogy családfő és vannak saját ügyes bajos dolgai, pl. segíteni a családjának. Ha lenne egy olyan hobbija, ami miatt hetekre, vagy több napokra elutazna akkor mit szólnál? Fontos neki a családja, ezért segít nekik, szereti őket. Nem tudom mióta vagytok házasok, de gondolj már bele egy kicsit, hogy tíz évekig együtt laktak, játszottak, együtt nőttek fel és az édesanyja adott életet neki. Szerintem menj vele amikor segíteni megy és probléma letudva.
2013. márc. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Tudod utolsó "sajnos" igazad van! és tudom, hogy nem viselkedek rendjén, csak azt nem tudom MIÉRT??? honnan van ez nekem? örököltem? nem tudom!!!

és ezt ráadásul ma találtam:

"Azt, akit szeretünk, meg kell hagynunk szabadnak, mivel ha rákulcsolódunk, rácsimpaszkodunk, pontosan azt vesszük el tőle, amit adni kívánnánk neki, és azt veszítjük el, amit meg akarnánk őrizni. A birtoklási, irányítási vágy, bármennyire jó szándékú is, korlátozza és megakadályozza a kibontakozást, a fejlődést, a szárnyalást." Dr. Kádár Annamária

2013. márc. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!