Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárhatom a barátomtól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom a barátomtól hogy minden szabadidejét velem töltse?

Figyelt kérdés

24 éves és dolgozik, én 17 éves vagyok és a barátom hétköznap reggeltől estig dolgozik, én meg suliba járok

hétvégén együtt lehetnénk egyfolytában . elvárhatom tőle ezt vagy engedjem hogy barátaival is legyen? csak mert ez a heti 2 nap is igen kevés...


2010. jan. 10. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
engedned kell,hogy a barátaival is legyen.így megölöd a kapcsolatotokat!egyébként meg ha menni akar ugy is megy a haverjaival,tiltani nem tudod!
2010. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
semmiképp se kösd magadhoz, nem várhatod el h veled legyen mindig, aztviszont elvárhatod h többet legyen veled mint mással ... de a barátaitól semmiképp se tiltsd
2010. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem szabad magadhoz láncolnod! mert egy idő után meg fogja elégelni.
2010. jan. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem!
2010. jan. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, eddig is engedtem csak kiváncsi voltam más hogy látja a dolgot
2010. jan. 10. 21:27
 6/9 anonim válasza:
100%
nem ,egyezetek meg mert az sem jó ha semennyi időt sem tölt veled
2010. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

Ne engedd sehova! Azért az a 2 nap kurv@ kevés! Kergesd az őrületbe és akkor annyi szabad ideje lesz, mint égen a csillag!

Hogy lehetnél olyan genya, hogy nem engeded sehova? Neked vannak barátnőid? Barátnőzz addig vagy tanulj amíg ő a haverjaival van! Ennyi...

2010. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm utolsó, igazad van teljesen

csak tudod olyan rossz hogy összesen 2 napon lehetünk együtt és azon is "osztozkodnom" kell, de amúgy tényleg igazad van

barátnőzöm meg minden és kihasználom majd minden percét mikor velem van :)

2010. jan. 10. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:

páromat hivni se kell,jön magátol minden szabad percében,hiába melozik hétközben,plussz még melo után tanul,és hétvége suli,amint picit hiányzom,este nálam köt ki rögtön,hétvégén meg el se megy innen,csak hétfőn melozni

és nem unja,pedig 3 éve egyfolytában velem van,ha nem melo,vagy nem suli...haverok max ugy hogy én is vele vagyok

lehet irigykedni

L

2010. jan. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!