Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott kéne hagynom? Örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tánya30 kérdése:

Ott kéne hagynom? Örökre valahogy eltűnni, elfelejteni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és reménytelenül szerelmes az exfőnökömbe, aki török és két kislány apja. A feleség és férj se boldog mindekettőt ismerem, mindkettő válna már, de nem merik a szokások és gyerekek miatt. Együtt vagyok vele már 10 hónapja, gyógyszer mellett teherbe is estem tőle, de elvetettem, mert balesetem volt és sokat röntgeneztek, aztán rákos lettem és megygyógyultam, ő mindig mellettem volt s mindez ilyen rövid időn belül történt. Mivel a főnököm volt így felmondtam és még nehezebb lett. Ott kéne hagynom? Ő tudom nehezen engedné. Mindketten pokolian szenvedünk, de ő a hagyományok, gyerekek miatt nem válik én meg nehéz szívvel szakítok szét egy családot holott ez a család a legboldogtalanabb, amit valaha láttam. Ha nem lépek valamit tönkremegyek.
2013. márc. 13. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nehezen hiszem, hogy erre itt fogsz megoldást találni. Senki nem akar szétrobbantani egy házasságot, de sokszor igenis jobb a gyerekeknek, ha a szülők normálisan elválnak és két boldog családba tudnak hazamenni, nem egy boldogtalanba. (Nekem elváltak a szüleim és igenis örülök neki. Ők is boldogabbak és én is)

Nagyon nagy lelkierő kéne, hogy ott tudd hagyni, úgy pedig, hogy tudod, hogy nem boldogabb lenne tőle, hanem épp ellenkezőleg, még nehezebb. A válásról azonban csak ő tud dönteni. Beszélt már a feleségével? Mi a baj a kapcsolatukkal? (azon kívül hogy már beléd szerelmes, de nyilván előtte is volt gáz)

2013. márc. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem beszélt még a feleségével, de már mondta neki többször, hogy nem illenek össze, ha otthon van csak alszik, esze ágában nincs a nejével bármi közöset csinálni, kiborítja. A neje egy igegileg gyenge nő, aki sokszor iszik és csak veszekszik a férjével és gyerekekkel, de ő török és a családot tisztelik és ráadásul nagyon nagy szíve van. Mindenkinek segít, a saját gyerekeit sem akarja a nejével hagyni, szörnyű életük lenne.
2013. márc. 15. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!