Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem még nála?

Figyelt kérdés

Az iskolába volt egy gyerek aki tetszett.

És meg is kérdezte hogy járunk-e?

Én azt mondtam igen járjunk!

De másnap a suliba kérdezték az osztálytársaim hogy tényle járok-e azzal a gyerekkel?

Én azt feleltem hogy nem azért mertciki helyzet volt!

Azóta már eltelt egy kis idő és mással jár, persze az akivel jár az csúnyább mint és ha mondhatok ilyet mert szerintem szép vagyok!

És szerintetek van még esélyem nála?, mert ha igen akkor próbálkozznék


2013. márc. 13. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

"És meg is kérdezte hogy járunk-e?

Én azt mondtam igen járjunk!

De másnap a suliba kérdezték az osztálytársaim hogy tényle járok-e azzal a gyerekkel?

Én azt feleltem hogy nem azért mertciki helyzet volt!"


Miért volt ciki? ezt nem értem.. Miért érdekel téged az, hogy mások mit gondolnak rólatok? A lényeg hogy boldogok letettek volna.

És szerintem most ne próbálkozz mivel van barátnője.

2013. márc. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, lány vagy? És hány éves?
2013. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 és lány
2013. márc. 15. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!