Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar egy nő sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar egy nő sem elfogadni?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok!Már próbálkoztam többször is lányok társaságát keresni az elmúl 2 évben!De sajnos sosem járok sikerrel minden lány vissza utasít!Pedig a kinézetemmel semmi gond nincs mert már édesanyém kolégái és barátnői is említették hogy helyes vagyok!Mégsem találok senkit sem és ezt ők sem értik!Hiába írok rá és akár 1 hónap után vagy másfél hónap után rákérdezem azt mondja nem kell neki senki és 2 hét múlva már van fiúja stb vagy ha sikerül is rávenni hogy találkozzunk akkor sem történik semmi a beszélgetésen kivül!Mit csinálok rosszúl szerintetek?Mit tehetnék ez ellen a probléma ellen?Lécci komoly válaszokat írjatok!Előre is köszi.
2013. márc. 13. 23:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincsen kép rólad?
2013. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van.
2013. márc. 13. 23:23
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna. Minden stimmel, kivéve az, hogy én tudom, hogy kicsit visszahúzódó vagyok, önbizalmam nem túl sok.van. Te magabiztos vagy? Ha igen, akkir csak próbálkozz, elõbb vagy utóbb csak összejön vmi.
2013. márc. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Öszintén megvalva én sem járok biliba meg eféle helyekre mert nem szeretek táncólni!Akkor meg mi értelme van hogy ott legyek? :) Meg amugy sem hiszem hogy csak bulikban lehet megtalálni az igazit! :)
2013. márc. 13. 23:32
 5/10 A kérdező kommentje:
Ennyi visszautasítás után már én sem vagyok magambiztos!Gondólkoztam hogy hagyom is a fenébe mert felesleges is próbálkozni....
2013. márc. 13. 23:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Miert adod fel? Szorakozo helyen lehet ismerkedni is, nem kotelezo tancolni.
2013. márc. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad van!! :)
2013. márc. 14. 00:03
 8/10 anonim válasza:
18 évesen szerintem ne azzal foglalkozz,hoy találd meg az igazit,hanem inkább beszélgess azokkal a lányokkal akik visszautasítottak,hogy ők miért tették.Volt rá okuk,így esetleg közelebb kerülhetsz a válaszhoz.Az is lehet,hogy már annyira akarod a kapcsolatot,hogy ezt kivetíted rájuk és azt senki sem szereti ha túlságosan nyomulnak rá.Sok sikert kívánok neked!
2013. márc. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Küldhetnél képet.:) Amùgy hányszor fordult ez elő? Egy-egy esetre nem kell adnod.:) Vannak olyan lányok,akiknek csak addig kell a dolog,amíg el nem érik,hogy te jobban akard szinte,mint ők. Meg persze az is lehet,hogy úgymond "túl soknak" érzett a lány. Nem is az,hogy nyomulásnak vette,csak vannak,akiknek több szabadság kell. De mondom,ne keseredj el ennyitől,mert az olvasottak alapján nem hiszem,hogy bármi baj lenne veled.:)

16/L

2013. márc. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a + kommenteket mindenkitől! :) Hát hány alkalommal fordút elő ez pontosan nem tudom de többször mint egy kettő! :) olyan 5-6 alkalmat írnék! :( Vólt rá példa hogy ráírtam egy lányra még csak választ sem kaptam vissza semmit!Van hogy beszélek olyanokkal akiktől nem választ kaptam!De általában az az ürügy hogy "Nem vagyok az esete! Nem jövök be neki! van barátja már! Most nem akar senkit!"És ezért mondtam hogy egyenlőre odébb állok nő téren!
2013. márc. 14. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!