Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a dolog 17 éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a dolog 17 éves és 26 éves meleg srác között? Nem elítélendő ez?

Figyelt kérdés
Néhány hete ismerkedni kezdtem egy 17 éves sráccal, ő írt rám egy társkereső oldalon. Először csak arról volt szó, hogy csak beszélgetünk, kérdez stb. De később találkoztunk, szimpatikusnak találtuk egymást. Ma azt írta, hogy szeretne komolyabb kapcsolatot velem. Szerintetek mitévő legyek? Nem túl nagy a korkülönbség?

2013. febr. 3. 20:35
1 2
 1/17 anonim válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem vészes. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak akkor hajrá. Nekünk ígyis olyan nehéz párt találni és ha van egy potenciális jelölt akkor nem szabad a kor miatt lemondani róla. Meg amúgy is kinek mi köze hozzá! Hajrá nektek :)
2013. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vagyok homo/biszexuális, de szerintem ha a 17 éves agyilag érett és nem egy kis ficsúr, aki kalandot akar, akkor hajrá. De csak lassan kéne haladnotok szerintem, de adj ennek a dolognak egy esélyt! (:
2013. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is arra jutottam, hogy írok neki, egy esélyt mindenképpen adok ennek a kapcsolatnak. Bár egy kicsit tartok is az ezzel járó nehézségektől, ha nyíltan is felvállaljuk, sokan fognak "megrontással" vádolni.
2013. febr. 3. 21:07
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Hát nyíltan inkább ne vállaljátok még szerintem.
2013. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
megrontással??? a beleegyezéses korhatár 14. lassan 18 éves lesz, jogilag és technikailag is egy felelős felnőtt, szabad akarattal.
2013. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"megrontással??? a beleegyezéses korhatár 14. lassan 18 éves lesz, jogilag és technikailag is egy felelős felnőtt, szabad akarattal."


Én tudom, hogy úgy van, ahogy írtad, de magyarázd meg ezt a sok homofóbnak, akik egybehangzóan azt fogják állítani, hogy még nem forrott ki a srác szexualitása, és miattam "melegedett meg".

2013. febr. 3. 22:18
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen korkülömbségnél az eltérő életcélok, eltérő életfelfogás is okozhat problémát.

Valamint eléggé ritkák a 17 éves fiatalok a társkeresőn, elég vlaószínű hogy van valami lelki defektje, ezért is szeretett beléd ilyen gyorsan. Szerintem ismerd meg jobban mielőtt bármibe is kezdesz vele.


Nincs rá nagy esély, hogy sokáig együtt lesztek bár lehet, hogy ti kivételek lesztek:)


Ja és a (magyar) társadalom nagyrésze elítéli ezt, függetlenül az érzelmeidtől, részben a korkülömbség

részben a szexuális orientációtok miatt.

2013. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én bevallom, belefutottam ebbe a kérdésbe, mert felkeltette érdeklődésem a listában szereplő kérdés...

"Nem elítélendő ez?"


Hát, én úgy veszem észre, hogy az emberek nagy átlagban már azon leakadnak alapból, hogy egy meleg kapcsolatról van szó, a korkülönbségig el se jutnak.

2013. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó! Szakadok :D
2013. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
Ha fiú-lány kapcsolatban lenne ekkora korkülönbség, akkor kb. senki nem ítélné el. Innentől kezdve aki elítéli, annak végső soron nem a korkülönbséggel, hanem a szexuális orientációtokkal van a bajuk. Ezek az emberek akkor se néznék jó szemmel a kapcsolatotokat, ha egyidősök lennétek, akkor meg nem tökmindegy? Ha már homár, legyen kövér :)
2013. febr. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!