Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Bennem van a hiba? Hogyan kezeljem a dolgokat?

Figyelt kérdés

a következő a problémám..

a barátomnak pár hete eléggé rosszak a napjai,az hogy mi a baja nem hajlandó elmondani,mert tipikus válasz a "nincs semmi baj" ne aggódjam túl a dolgokat..

de viszont egy két hónapja felbukkant az első szerelme,találkozgattak dumáltak,az egyik közösségi oldalon át beszéltek egy egész napot,miközbe velem volt nyomkodta a telefont.. hát,mit ne mondjak nem esett a legjobban :S én értem hogy első szerelem,de én is itt vagyok és velem van nem azzal a lánnyal..neki se esne jól ha én csináltam volna ezt.. de én értsem meg őt..! oké,úgy voltam vele hogy nincs ebbe semmi bízok benne meg nem csal..:)

és most a héten mint akit újra kicseréltek.. bunkó velem,alig akar beszélni.. mintha kerülne,azt se mondja hogy szeret.. persze nem kell a nap 24órájában mondania,de jól esne..

és minden nap talált valami hibát bennem,amin változtassak.. szülinapjára is meg akartam beszélni,hogy mire van szüksége,ne olyasmit adjak neki ami csak porfogó erre azt mondta nem kell,ne akarjak tyúk anyó lenni..!

szerintetek? mi a baj velem? mit csináljak máshogy ?

előre is köszönöm a választ:)


2013. márc. 14. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Már búcsúzik tőled, szerintem kár a szülinapi ajándékra költened.
2013. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nehéz értelmesen beszélni azzal, aki erre nem hajlandó.


Én alapvetően mindig annak a híve vagyok, hogy mindig, mindent meg kell beszélni, tisztázni és elrendezni, de ha ő nem hajlandó kommunikálni, akkor ez valóban nem egyszerű. Mindenesetre próbáld meg egyszer megfelelő körülmények között (csend, nyugi, csak ti ketten) leültetni és addig ne engedd felállni, amíg töviről hegyire át nem beszéltétek, hogy mégis mi a fene van most vele.


Legvégső (és tényleg csak abszolút legvégső) esetben, ha már tényleg minden más kudarcot vallott, azt is mondhatod neki, hogy ha ő nem hajlandó kommunikálni, akkor a magad részéről te sem látod túl sok értelmét a kapcsolatotok további folytatásának. De ezt tényleg CSAK ÉS KIZÁRÓLAG akkor, ha TÉNYLEG így is gondolod, és ha tényleg teljesen hajthatatlan és nem hajlandó beszélni.

2013. márc. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1! igaza van

ne várj fejezd be és zárd le, mert egyre megalázóbb lesz így Neked N

2013. márc. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szakításról szó nincs.. ő közölte velem hogy nem fog kidobni,nem akar..! ő szeret.. csak van amikor kicsit már sokak vagyunk egymás számára,és kicsit hagyjam levegőhöz jutni..
2013. márc. 14. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel hitegetheted magad még egy darabig, de a valóság az, hogy nem fog kidobni mert gyáva vagy mert még formálódik a másik viszony és még nem látja elég érettnek a helyzetet, hogy lépjen. Azért bunkó most veled mert arra játszik, hogy kiadod az útját és akkor áldozatként tud beszédülni az ex-karjába. Nem tudom a korotokat, ezt úgy 14-18 között hajlamos az ember eljátszani, de van aki később sem nő ki belőle.
2013. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5.-ik válaszolót már leírta a lényeget. Ugyanez fogalmazódott meg bennem is. Szerintem lépj amíg nem késő. Nincs mire várnod, ez így nem kapcsolat és nem egyenrangú viszony, ha neked az ilyeneket nyelned kell.
2013. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!