Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogyan kezeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabó Dikaa kérdése:

Mit tegyek, hogyan kezeljem a helyzetet? Nagyon szeretném visszakapni!

Figyelt kérdés

Volt egy fél éves kapcsolatom, most lett vége 2 napja.

Nem régiben megcsaltam, úgymond részeg voltam és egy srác rám hajtott(megcsókolt). Egyből ellöktem magamtól és fogtam a fejemet hogy hogyan csinálhattam ilyet?! Másnap azonnal elmondtam a páromnak.. ő megbocsátott és egy kis idő elteltével újra megbízott bennem. Pénteken(február 22.) volt köztünk egy kisebb vita.. Nem akarta hogy cigizzek, és megígértem neki és nem tartottam be, neki ez nagyon rosszul esett mert ugyanígy kezdődött az, hogy engem lekapott valaki. Ezért nagyon megharagudott veszekedtünk majd szakítottunk. Aztán a tegnapi éjszaka folyamán valaki azt állította a volt páromnak, hogy én kezdeményeztem a csókot, holott ez nem így történt. Természetesen én elmondtam neki, hogy valójában hogy is történt ez a bizonyos "csók". Aztán most azt mondta hogy látni sem akar..de ma mégis oda jött hozzám, törődéssel és érdeklődéssel fordult felém.. Vissza akarom kapni, még nem adtam fel és nem is szeretném, mert tudom hogy ugyanúgy szeret.



2013. febr. 26. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ez a csók már alapból nevetséges. Hihetetlen, hogy az embereknek még mindig az van az értékrendjében, hogy az ilyen dolog megcsalásnak számít...

Az meg, hogy megszabja neked, hogy nem cigizhetsz... ki ő neked? Nekem soha senki nem szólhatott bele abba, hogy mit, hogyan csinálok. Neked is így kéne tenned...

Lehet, hogy nálatok ez nem így van, ne értsd félre, de szerintem undorító, hogy párok egymást terrorizálják. Így élik ki a hatalomvágyukat, vagy ilyesmi...

2013. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igenis megcsalásnak számít a csók is, fiúktól tudom hogy nekik ez is sok, nekem mint nőnek is annak számítana és zavarna ha tudnám más nőkkel smárol. Ha valakit szeretünk nem smárolunk másokkal.

A te esetedben kérdező, annyi lehet a mentséged részeg voltál és nem te kezdeményeztél, a volt barátodnak már csak fel kell dolgoznia valahogy, kis türelem, ne légy erőszakos, próbálj meg érdeklődni róla csak úgy hogy van hátha szóba áll veled, abból megtudod haragszik-e még rád.

Tényleg nem volt helyes hogy beleszólt abba hogy dohányzol-e vagy sem, de nyilván jót akart, rajtad múlik leszoksz vagy sem.

2013. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát azóta beszéltünk és azt mondta hogy nem akarja hogy újra átbasszam.. de ugyan úgy írja hogy szeret és stb.. most megfogadtam a tanácsodat és nem írok neki, nem is keresem úgy teszek mintha nem lenne. remélem beválik a tanácsotok. szerintetek van még rá esély ? mit gondoltok?
2013. márc. 2. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem erőltetném ezt...
2013. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!