Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanátok? Anyagilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok? Anyagilag biztos jövő, biztonság SZERELEM NÉLKÜL vagy EGY ISMERETLEN AMI NAGYON VONZZ?

Figyelt kérdés
kialudt a láng a kapcsolatomban, legalábbis én úgy érzem, a barátnőm szerintem szerelmes meg minden de valami bennem meghalt, lehet hogy csak átmenetileg, de úgy érzem ennél sokkal jobban tudok szeretni valakit. van egy lány aki nagyon tetszik és vonzódom hozzá, de semmit nem tudok arról hogy milyen lenne köztünk... mit tegyek?
2013. márc. 11. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az ismeretlen felé lépnék a helyedben:)
2013. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az anyagi biztonság nagyon csábító, hiszen nehéz napokat élünk. De ha a kapcsolat szerelem nélkül van, akkor az halott ügy.

Én a szerelmet választanám.

2013. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon vonzó az anyagi biztonság, mert ketten szép jövőt tudnánk építeni. persze ez nem azt jelenti hogy egy másik lánnyal nem, de mi már tervezgettünk dolgokat és egész jól kijönnénk, nem azt mondom hogy nagyon jól, de biztonságosan. Viszont ki tudja meddig maradnék vele, ha meghalt az érzelem bennem.... és lehet pár év múlva megbánnám hogy akkor nem léptem....nem tudom...:(
2013. márc. 11. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok milliomos, de dolgozom és van fizetésem. S az anyagiak mindig a háttérben vannak. Minek egy lapos élet pezsgés, lángolás nélkül?
2013. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most jól figyelj: hagyd ott szegény csajt. Az én exem is így éldegélt mellettem a kényelmes, biztonságos, langynos fosban. Kb 1 éve voltunk így már együtt, amikor megismertem egy baromi vonzó palit. De lekoptattam én barom, mert exemet szerettem és vele terveztem a jövőt. Akkor még nem tudtam, hogy ő nem is igazán szeret, csak elvan velem. Már szétmentünk egy ideje, és amikor túltettem magam a szakításon, féltem, de felvettem a kapcsolatot a pasival, akivel a kapcsolatunk alatt ismerkedtem meg. Most meg ő nem akar már engem! De ha az exemben van annyi gerinc, hogy elenged, akkor lehet, hogy megtalálhattam volna az igazit ennek a fickónak a személyében! De nem kellek neki, mert elbaltáztam annak idején! Úgyhogy ha van benned tartás, akkor elhagyod, hogy ő ne szalassza el a lehetőségeket!
2013. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, itt inkább arról van szó hogy merek e lépni vagy sem, biztosat a bizonytalanért...
2013. márc. 11. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Sose alkudj meg.
2013. márc. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem adok magunknak egy kis időt, megpróbálom megbeszélni ezt vele hogy tudunk e változtatni a dolgokon.bár lehet az sem segít...félre értés ne essen szeretem én a lányt és tisztelem, de ennél sokkal jobban is tudok szeretni.
2013. márc. 11. 17:40
 9/11 anonim ***** válasza:
ismeretlen
2013. márc. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Biztos jövőt!
2013. márc. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!