Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a nők akik csalják vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik csalják vagy csalták a barátjukat, miért mondják, hogy szeretik őt?

Figyelt kérdés

Mindig ezt lehet hallani, olvasni. "Megcsaltam, de szeretem."

Szerintem, ha már megcsalta, vagy csalja is folyamatosan, akkor nem szereti, mégis vele marad. De erről az érintettek jobban tudnak nyilatkozni.


2013. márc. 14. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem jó a szex vele de emberileg szereti őt
2013. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha "szeretnék" nem lépnének félre.... Ez csak utólagos hazudozás.
2013. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok érintett, de meg tudom érteni. Lehet szeretet érezni valaki iránt, nagyon kötődni hozzá, és mellette lehetsz újra szerelmes másba, vagy fellángolhatsz egy új emberért. Nem mondom, hogy nem elítélendő dolog, sőt. De attól még lehetséges.
2013. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Ha valóban szereti a párját nem csalja meg ez ennyire egyszerű a többi melléduma.


Ha nem szereti , max elvan vele mert megszokta akkor max úgy szereti mint a kispárnáját amivel este alszik.

2013. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ez összetett dolog nagyon.Sok kapcsolatban és házasságban vannak konfliktusok,és sajnos ez a felgyorsult világ is kiváló táptalaja a megcsalásnak.Nők és férfiak és amíg a világ létezik lesz ilyen.
2013. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A szerelem meg a szexuális vágy nem egészen ugyanaz a dolog. Az a legjobb, ha a kettő együtt jár, nyilván, de csak azért, mert lefekszik valaki valakivel, nem feltétlen szerelmes belé, egyszerűen csak megkívánta, és ha nincs önkontrollja, akkor megtörténik a dolog, ettől szeretheti a párját. Ha nem így lenne, nem lennének önmagukat okoló, önmarcangoló félrelépő emberek.
2013. márc. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lehet én nem vagyok tökéletes és kicsit korlátolt is. De nem tudom elképzelni, hogy megcsaljam a páromat...
2013. márc. 14. 19:20
 8/12 anonim ***** válasza:

Hiába szereti az illetőt,ha nem jó vele a szex akkor megcsalja mert élvezni akarja a nemi életet.Attól még szeretheti


De van aki megtudja emberelni magát és nem csalja meg a párját ennek ellenére sem

2013. márc. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szeretem a páromat, sosem bántanám meg. Egyszer féltékeny voltam egy lányra, aki nem titkolta, hogy tetszik neki a párom, hajtott rá, és láttam a páromon, hogy jól esik a lelkének, hogy más nőnek is tetszik. Nagyon sírtam, mikor megtudtam. A párom átölelt, és elmondta, hogy nagyon szeret, és sosem alázna meg, sosem bántana meg, nem kell aggódnom. Hiszek neki, mert nagyon jó a kapcsolatunk. Én nagyon tudom sajnálni azokat, akiket megcsalnak, és azokat is, akik egy futó kalandért olykor feldúlnak egy családot is. Van egy ilyen barátom, egy futó kaland miatt elveszítette a feleségét és a kicsi fiát. Máig szenved miatta, de nincs visszaút.
2013. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valamivel alá kell támasztaniuk az igazukat, hogy a lelkifurdalásuk csökkenjen.


Ez is álszent duma, hogy "nem jó a szex vele, de szeretem" ha szeretem akkor olyannak fogadom el amilyen, az összes rossz hibájával együtt. amúgy meg akkor miért vagy a pároddal? Azért mert szereted vagy azért mert jó vele a szex?

2013. márc. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!