Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hallom a nőktől, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hallom a nőktől, hogy nem szeretik a keménykedést, agressziót. Akkor a barátjuk miért mindig olyan?

Figyelt kérdés

Nem lesz általánosítás! Akiket ismerek, és a barátjuk az a típus, aki oda szól másnak az utcán, vagy ha valaki véletlen meglöki, a tömegben, akkor megy a "beverjem a pofád!? Nem tudsz vigyázni bnzi gyerek!% Mit bámulsz!?"


Akiknek ilyen a barátjuk, és valahogy mindig ilyen lesz, hiába lesz másik, akkor is az a fajta akivel nem érdemes szóba állni, ha nem vagy te is ilyen kemény.

Tőlük hallom hogy szerintük egy "igazi férfi" "nem veréssel oldja meg a problémákat!"... éS nem attól férfi egy férfi, hogy kötözködik/verekedik...

Teljesen összezavarodtam... Hogy mondhatják ezt ezek a lányok, mikor nekik lesz mindig olyan barátjuk, aki kötözködik, beszól, megüt másokat ha úgy látja, hamar felmegy a pumpája...


Miért mondják azt, hogy szerintük nem ettől férfi egy férfi, amikor a barátjuk mindig ilyen kemény legény?



2013. márc. 12. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
16%

csak azért hiszik keménynek őket mert gyenge lányok


igazából csicskák, amelyik kutya morog az nem harap, fogadok azt sem tudná melyik irányba kotródjon ha rossz kedvemben találna, de igazad van én sem hiszem, hogy segítene ha bevernél pár kobakot, jó lenne ha minden olyan egyszerű lenne

2013. márc. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

mert azt hiszik, a puhány, félős pasik az ágyban is olyanok.

legyek akármilyen romantikus kis mimózalelkű, szeretem ha a szexben jól megadják ami jár...

az ilyen "rendes pasik" pedig soha nem tudták, úgyhogy ez van, ezért járok keménycsávóval... aki mindenhol kemény ;)

2013. márc. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

óh nem hiszem, hogy van összefüggés, hogy valaki egy ripacs/mimóza és aközött, hogy ki milyen az ágyban


voltam ilyen is, olyan is, az emberek változnak

2013. márc. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
A női logika rejtélyei :DD
2013. márc. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mi közöd Tőle ***** válasza:
56%

Az igazság az, hogy a nők az önbizalomra, a magabiztosságra buknak. Az már nem az ő hibájuk, hogyha találnak egy számukra megfelelő partnert, hogy az néha agresszív és talán megveri őket.


Most gondoljunk bele: mi férfiak szeretjük a jó nőket. Én meg tudok dögleni, ha meglátok egy formás lányt, miniszoknyában, sokat sejtető dekoltázsban. Ha egy ilyennel összejönnék, akkor sok mindent elnéznék neki egy bizonyos szintig a kapcsolatban. Az sem baj, ha nem túl okos! (annó a régiek is megmondták: " A nő olyan mint a vers: Ha szép, az sem baj, ha semmi értelme)


Na, a nőknél is így van ez. Egy jól kinéző, magabiztos pasinak mindent megadnak az ágyban és azon kívül is.


Tehát kérdező nem kell itt teljesen összezavarodni, csak gondolkodni.

2013. márc. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Lehet, hogy velük nem agresszív, erre nem gondoltál? Kit érdekel, idegenekkel hogy viselkedik a párom, ha a barátaival és velem is normális? Nyilván nem szép dolog idegenekkel, gyökérkedni, de addig, amíg engem nem lökdös meg üt, pont lesz.rom.
2013. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Csak mondjuk azért különbség van aközött, hogy valaki úgy magabiztos, határozott, hogy eközben tiszteli a többi embert és az ő tiszteletüket is kivívja vagy pedig egy utolsó tahó, akivel megetetném a saját fekáliáját.

Aki ilyen fickó, az az én szememben egy degenerált selejt, aki csak mutatja, hogy milyen kemény, eközben meg belül olyan gyenge, mint a harmat. Ismertem/ismerek ilyet, nekem pl. állandóan beszól valamiért, óriási a pofája, eközben egy párt éve szerelmi csalódás miatt már agyon akarta lőni magát. A szóban forgó csaj egy totál semmitmondó, max. átlagos és meglehetősen butácska lány-ennyit a keménységről.

Az igazán kemény, erős emberek pont arról ismertek, hogy szerények és nyugodt természetűek. Tisztában vannak vele, hogy ők kik és éppen ezért nem is akarják már szinte kényszeresen bizonygatni, hogy ők micsoda faszagyerekek.

Én találkoztam pl. pár éve Fekete Lászlóval egy versenyen, kezet is fogtunk, semmi gondom nem volt belőle, kifejezetten finoman fogta meg a kezemet. Más, gyúrós/fizikai munkás hülyegyerek persze mindenkinek megszorongatja, mint az állat, mert ugye állandóan demonstrálni kell, mint ahogy a "dinnyecipelés" és a jellegzetes, "súlypontáthelyezős" járás valamint a gyakran erőltetetten hangsúlyos, erőteljes mozdulatok (legjobb példa a kocsiból kiszállás és bemenetel valahová)

is az életük szerves részét képezik.

Ha valakit érdekel a téma, az nézze meg a Ronin című filmet! A filmben Sean Bean figurája egy állandóan megfeszült, hetvenkedő karakter, aki amikor akcióra kerül a sor, látványosan pánikolni kezd, hisztérikusan viselkedik, önkívületi állapotban lövöldöz összevissza, majd azután kidobja a taccsot. Vele ellentétben Robert DeNiro és Jean Reno csendes és visszafogott stílusú emberek, de amikor arra kerül a sor, akkor vérprofivá válnak. Ugyanez igaz a normál emberekre is, számtalan példát lehetne erre mondani.A nők gyakran nevezik idiótának a férfiakat, amiért megbolondítja őket egy csinos nő, de ők vajon nem ugyanilyen bolondok-e, amikor egy keménykedő senkitől elolvadnak?!

2013. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolog közrejátszhat ennél a kérdésnél. Egyrészt ne gondolj arra, hogy ha valakinek van egy rossz tulajdonsága, akkor pont ezért szeretik: lehet inkább annak ellenére. Másrészt pedig sok csaj ilyenkor azt gondolja, hogy ez a fickó majd érte megváltozik. Ha a fickó eleve csak a barátnőjével ilyen kedves, attól ez a nő nagyon különlegesnek érzi magát.
2013. márc. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok nő beleesik abba a hibába, hogy bedől az ilyen keménykedő lúzereknek. Ez a hiba nekem is megvolt, azóta már normális párom van, aki nem akar feltétlenül mindenki előtt menőzni a nagy semmivel. Szerintem azért bukik sok nő az ilyen barmokra, mert azt hiszik, hogy ha velük kivételez, akkor biztonságban vannak és a nők ezt keresik elsősorban, nem a jó szexet. Az csak második a sorban.
2013. márc. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2-es te egy mekkora *ibanc vagy!!!!!!!!!
2013. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!