Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfinak mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak mennyi ideig tart eldönteni, hogy akar-e komolyabb kapcsolatot (összeköltözést) a barátnőjével vagy sem?

Figyelt kérdés
Én most per pillanat 14 hónapja járok a barátommal, de eddig csak célozgatásokat kaptam. Pl. ugye van üres szekrényed, mert egyszer csak beállítok hozzád a cuccaimmal. Ennyi. Konkrétan még egyszer nem fogok rákérdezni, mert ezzel már két kapcsolatot is tönkretettem. Mindegyikben azt kaptam a kérdésemre válasznak, hogy nem bírtad volna kivárni, hogy eldöntsem mit is akarok? Ezek után még egyszer ilyet nem kérdezek. Csak ezt az időt én már soknak érzem. Mert közben én sem, meg ő sem leszünk fiatalabbak, és addig amíg várok, csak a semmibe telik az időnk, amit ugye már egy fedél alatt is tölthetnénk, és sokkal hamarabb kiderülne, hogy tényleg jól kijövünk-e egymással, vagy nem. Mert most ugyan minden szép és jó, de hát lakva lehet legjobban megismerni a másikat. Szóval mi a véleményetek? 28/N, 35/F

2013. márc. 15. 10:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egy 35 éves férfinak már el kellene döntenie és ugye Te se vagy már tinédzser.Valószínűleg neki jó így is,hiszen mellette vagy megkapja tőled azt amire vágyik.

Szerintem adj még neki egy kis idő ,mondjuk ezt az évet,ha nem lép akkor kérdezd meg ,hogy mit akar,mert egy nő 30 -hoz közel már gyermekeket akar általában,nem csak kapcsolatban élni.

2013. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy erről igenis beszélnetek kéne. És hogy jobban jársz, ha most rákérdezel és kibújik a szög a zsákból, mintha még rászánsz egy-két évet egy olyan kapcsolatra, ahol nem lesz közös jövőtök.


Egyáltalán nem beszélgettetek még komolyan a jövőbeli terveitekről? Mert azon is el kéne gondolkozni, ennyi idősen 14 hónap alatt azért dűlőre juthattatok volna.

2013. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ASOT ***** válasza:

Ha 3-4 hónapja lennétek együtt akkor megértem h még nem akar összeköltözni mert nem ismer eléggé.

De 14 hónap elég kéne hogy legyen, hogy ezt el tudja dönteni h megpróbálja e veled avagy sem.


De valóban le kéne ülnöd vele beszélgetni.


2-essel egyet értek.

2013. márc. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet azzal elrontani egy kapcsolatot, hogy megkérdezed, nincs-e kedve odaköltözni. Ha vki emiatt szakít, az amúgy is szakított volna.
2013. márc. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sejtettem, hogy ezt fogjátok mondani. Csak miután kétszer már megégettem magam, már nem szívesen hozom fel ezt a témát.

Úgy vagyok vele, hogy akit a kígyó megmart, az már a siklótól is fél.


Lehet, hogy van még valami olyan elintéznivalója, amit én nem tudok, de ami miatt nem költözhet hozzám? Nem arra gondoltam, hogy nős, mert nem az, hanem valami más dolog lehet a háttérben?

2013. márc. 15. 10:44
 6/13 ASOT ***** válasza:

Nem kell ez a hülyeség!

Van akinek a 10. vagy a 20. barátnő vagy pasi lesz aaz akivel él majd boldogan míg meg nem halnak.


Beszélj erről vele ahogy már írták! Különben lehet h évekig így maradsz aztán egyszer csak kiadja az utad...

2013. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, elvégre még csak a harmadiknál tartok. Kösz. Igyekszem összekapni magam, és megkérdezem.
2013. márc. 15. 11:02
 8/13 ASOT ***** válasza:
Hát igyekezz is minél hamarabb cselekedni mert nem akarjuk még 2 éven keresztül azt hallani havonta 1x hogy miért nem akarja még mindig h odaköltözzek...:)
2013. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14 hónap után 35 évesen már nyilván van elképzelése, hogy mi lesz a kapcsolatból. ha én 28 éves nő lennék biztosan nem vesztegetném az időm, mert se fiatalabb se szebb nem leszel már...
2013. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, sok kapcsolat megy tönkre amiatt, hogy az emberek teregetik a problémákat másnak ahelyett, hogy megbeszélnék egymással
2013. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!