Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az már beteg Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az már beteg Aki Fiu és annyira Szerelmes a lányba h már szó szerint bőg érte szakitáskor h ne hadja el, És azt mondja h csak ő kell neki senki más, és h nemtudja elképzelni h mi lessz vele nélküle?

Figyelt kérdés
Ez velem töténik:S A barátom halálosan szerelmes ájulásig én ennyire nem de már én is voltam igy az első szerelmemmel 4 hónapja járunk.Szerintetek örüljek vagy....esetleg féljek ?:D

2013. márc. 4. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Féljél, megfog majd vadulni. Ha az övé nem lehetsz senkié alapon bevág a húsdarálóba :D
2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát sztem inkább örüljön h volt barátnője és pont az akit szeretett.

Mi lenne ha az a fiú olyan lányt szeretne aki sose érdekelte őt? Felakasztaná magát vagy mi?

2013. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus mi mindent megadnek ha a volt parom vissza akarn akapni,esetleg igy viselkedne.. orulj neki es ne hagyd el ezt a fiu igazan szeret:) akarmi problema lesz koztetek igyekez mindig megbeszelni , nem talalsz ilyet akarhol
2013. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elvileg még sose szeretett igy senkit mint engem.Sőttt csajozos volt sok lánnyal ő szakitott inkább.Akkor ez most jó? Amugy végülis jol esik érzem h sose hagnya el.Összeakar velelem ezen az éven költözni házasság gyerekek komolyan mint a filmekbe :) Csak lehet az a baj h én ennyire nem vagyok azért szerelmes mint ő bár már egyszer voltam az első szerelmembe.Lehet azért fura ez nekem még senki nem szeretett igy.Amugy rák a horoszkopja meg nekem is :D Lehet azért iylen érzelmes. családcentrikus.
2013. márc. 4. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is csináltam hasonlót, de a tapasztalatom alapján ez inkább elijeszti lányt. A srác részéről az lenne az okos, ha visszavenne. Kell, hogy úgy érezze mindkét fél, hogy harcolhat a másikért, vagy nem automatán az övé, bármi is legyen. A legjobb nyilván ha egyenlő mértékben szeretik egymást.

Talán az a baj, hogy ilyenkor, aki azért ennyire nem érez így akár bűntudatot is kezdhet érezni amiatt, hogy ő valójában nem érez ennyire mély szerelmet, és ilyenkor már nem a szerelem miatt lesz vele, hanem bűntudat, "nem akarom megbántatni", sajnálat/együttérzés miatt.

És szerintem ez mindkét fél számára megalázó lehet, és a negatív érzelmi tartományba viheti a dolgot. Amíg úgy érzed, hogy tudod szeretni, addig jó.

2013. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso .Köszönöm a kimeritő válaszod!:) Tehát te is olyan vagy/Voltál mint a párom?:)Szerintem egyszerüen érzékeny,mg baromira szerelmes.Én viszont még nem SZERELEM az nincs egyszer volt én is igy viselkettem.:S Nemtudom mi lessz amugy jo hozzám szeret imád kiszolgál.Majd a jövö eldönti...
2013. márc. 6. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy elvette az eszem a szerelem, és túl sokat, túl hamar borítottam a másikra, igen. Most már máshogy csinálnám, bár tudod, olyan sokszor nem történik meg az emberrel a fülig szerelem, hogy naponta tudja ezt gyakorolni, szóval csak remélem, hogy sokkal jobban fogom csinálni legközelebb. Az a helyzet, hogy az érzéseinkért is mi felelünk.

A túl nagy egyensúlyhiányt nem találom jónak érzelmi szempontból sem. Esetleg nem ártana talán elképzelned, hogy miket szeretnél a másikban, hogy legyen egy képed. Utána mára könnyebb tisztán látni. A kölcsönös csodálat és tisztelet viszont elengedhetetlen szerintem.

2013. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ne hagyja!!!! Nem "hadja" !!!!!!!
2013. márc. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!