Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a megalázób...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a megalázóbb? Szeretőnek lenni vagy megcsalt barátnőnek? Tudom, hogy mindkettő az, de mégis.

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 18:04
 1/9 fospuska ***** válasza:
100%
megcsaltnak. a szerető döntésképes,bármikor véget vethet a kapcsolatnak. a megcsalt fél van igazán megalázva.
2013. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szeretőnek,mert a megcsalt barátnő nem tehet arról,hogy ketten a háta mögött gerinctelenek. a szeretők nagy többsége általában tudja,hogy a pasinak van barátnője
2013. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megcsaltnak, tehát ellentéte amit a 2-es írt és pont azért, amit leírt. Mert a szerető jól tudja, hogy a partnerének van valakije, mégis belemegy a dologba, míg a megcsaltnak semmi beleszólása nincs, a tudtán kívül hozzák megalázó helyzetbe.
2013. márc. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja,igaz,bocs,srácok,beütött a viszki :D
2013. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

A szerető rendszerint saját maga mászik bele ebbe a megalázó és gusztustalan helyzetbe, és az esetek többségében pontosan tisztában van vele, hogy az illetőnek van valakije. Na már most, ha valaki önként vállalja, hogy ilyen megalázó helyzetbe kerüljön, az szimplán hülye és a legkevésbé sem tudom sajnálni...

Míg a megcsalt nem tud róla, nem tehet róla, és nem tehet ellene sem, hogy ilyen megalázott helyzetbe került.


Szóval szerintem is a megcsalt félnek megalázóbb. Szeretőnek lenni nem megalázó, hanem pofátlanság és gerinctelenség. A két helyzet azért nem ugyanaz. A megcsalt embert sajnálom, a szeretőt viszont csak elítélni és megvetni tudom.

2013. márc. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ASOT ***** válasza:
74%
fospuskának igaza van.
2013. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"vagy megcsalt barátnőnek"


Szerintem megcsalt barátnak is rossz lehet lenni.



(Kettős mérce ellen)

2013. márc. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem is a megcsalt baratnonek..
2013. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na ez az amit sosem értettem,illetve szerintem a többség nem jól értelmezi a megalázás fogalmát. Szerintem a "viszki"-s első válaszában az igazság.Annak miért is megalázó vagy miért érzi magát megalázva az,aki nem tud az egészről semmit? Nem egyértelműen annak megalázó és az alázza önmagát,aki tudja,hogy rajta kívül más is van? Szerintem de.
2013. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!