Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az eddigi legnagyobb csalódásotok szerelem/szex terén?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Amikor közölte hogy nem én voltam neki az első. Abban a tudatban voltam hogy én veszem el a szüzességét (én is az voltam)...gyanús is volt... 21F
2013. márc. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kiderült, hogy a barátom több mint 2 hónapig járt egyszerre velem és egy másik lánnyal, akit a hátam mögött szedett fel, úgy, hogy én nem tudtam a csajról, és a csaj se tudta, hogy a barátomnak van kapcsolata... illetve azt hitte, hogy ővele van kapcsolatban.


Miután kiderült, azonnal szakítottam vele, de akkor is nagyon fájt. :/

2013. márc. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi szerelmi életem kollektív legnagyobb csalódása az, hogy sosem lehettem viszonzottan szerelmes. 21L
2013. márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Amikor beleestem valakibe.
2013. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A családom kicsit kiszámíthatatlan. A páromban bíztam, rábíztam volna az életemet is, de részegen olyanokat mondott nekem, olyan hangnemben, megvádolva, hogy én megcsaltam őt, végig sem hallgatott, mert cseppnyi félreérthető jelet sem adtam, hogy megcsalnám, nem is tudom, honnan szedte. És ezt nem elsőre tette. Így lett vége a kapcsolatunknak:(
2013. márc. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!