Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azthiszem a volt barátom az igazi és neki van már másik barátnője de multkor aztmondta h ugyanannyira szeret engem mint a barátnőjét de nemakarja elveszíteni a barátnőjét. Mit tegyek? Miben változzak meg h engem szeressen jobban?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
talonba tett,majd ha megunja a barátnőjét,akkor jöhetsz
2013. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
potosan úgy van ahogy az első leírta..és gondolkozz el azon hogyha már egyszer véget ért a kapcsolatotok annak biztos volt valami oka és h valóban megérné e újra kezdeni illetve várni rá:S
2013. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:
"multkor aztmondta h ugyanannyira szeret engem mint a barátnőjét" ne legyél már ennyire naiv és buta, 1-esnek meg igaza van ezzel akar sakkban tartani és ha a másik elhúzna ott vagy te
2013. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolja komolyan, hogy így meg úgy szeret, különben veled lenne, és nem mással... ha tényleg téged szeretne, akkor nem mondana ilyet, hogy "nem akarja elveszíteni a barátnőjét". Szerintem csak azért mondta, hogy ha esetleg a jelenlegi barátnőjével véget érne a dolog, akkor te visszafogadd őt, és nyugodtan azt mondhassa neked, hogy téged választott... vagy csak simán gyáva és nem meri neked megmondani az igazat, hogy már nem szeret, ezért inkább kegyes hazugságokkal próbál téged áltatni.
2013. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Felőlem tarthat sakkba mert nemtudom sehogyse elfelejteni őt...
2013. márc. 15. 19:05
 6/9 ASOT ***** válasza:

Hány éves vagy 15? első szerelem? Vagy ennyire vak vagy.

Amúgy azt csinálsz amit akarsz.

2013. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

akkor meg vállald,hogy meg fog alázni

1.voltam

2013. márc. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Te csak pót-terv vagy, egy sima menekülési útvonal, ha a mostani kapcsolata nem jönne össze... vagy talán még az sem, lehet, hogy csak tartalékba kellesz ágybetétnek, ha kellene neki egy kis változatosság a jelenlegi kapcsolata mellett...
2013. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a komika..majd gondolkozok rajta...de annyit tudok hogy nagyon vak vagyok ebben a helyzetben..
2013. márc. 15. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!