Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan, ha tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan, ha tetszem neki, azért nem leszünk együtt, mert fél? Pedig tudja, hogy nekem is bejön! Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

Adjatok tanácsot légyszíves!

16L


2013. márc. 13. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogalmunk sincs. Nem tudjuk az ő hozzáállását a dologhoz.
2013. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt nem értem
2013. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyik haverja elmondta nekem, hogy tetszem neki, de fél, hogy visszautasítom.
2013. márc. 13. 22:10
 4/8 anonim ***** válasza:
nem jó érzés a visszautasítás, ezért ,,fél``
2013. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor beszélj vele, és mond meg neki egyenesen, hogy neked is bejön, és szívesen randiznál vele. Sajnos ma olyan világban élünk, ahol mindenki fél kezdeményezni, mert attól tart, hogy a másik átveri majd a fejét, vagy csak kigúnyolja.
2013. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
túlságosan tetszhetsz neki és emiatt nyámnyila..
2013. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezt is mondta a barátja, hogy fél hogy visszautasítod?


ismerős a helyzet, ha ezt nem mondta a haver, csak azt hogy tetszel, nos 14 évesen volt nekem ilyen 8.ban, a srác 15 vot

és az eredmény: h nem jöttünk össze

egy v másfél év után ösdzejött egy másik csajjal

de lehet h ezzel a havernak akart "előnyt adni", a havert utáltam.


de hajrá csajszi, add önmagad ezt tanácsolom :)

2013. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bocs, de sok jóval nem biztatlak....

Hasonló helyzetben vagyok én is (22/L). Rákérdeztem a srácnál, hogy tetszem-e neki, mondta hogy igen. Én is elmondtam neki hogy már rég felfigyeltem rá...

Több éjszakát végigbuliztunk 2esben, rengeteget beszéltünk...

Ahogy eddig észrevettem amelyik srác normális az félénk.... amelyik mer lépni nagyrészt csak a szexre hajt...

Most úgy gondolom megkérdezem a srácot, miért tölt velem ennyi időt, ha nem akar kapcsolatot, barátja van elég... nekem fájna ha csak haverok lennénk... legalábbis most még

Szóval ha komolyan gondolod kezdeményezz... mond el mit érzel

2013. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!