Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha elbizonytalanodom a páromat illetően?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal. Minden időnket együtt töltjük. Szinte mintha már együtt laknánk, csak néha nálunk, néha pedig náluk vagyunk,alszunk. Nemrég feldobta az ötletet, hogy ide költözne hozzám. És én ismét elbizonytalanodtam, hogy vele szeretném-e leélni az életemet. Úgy érzem, mintha nem akarnék még ennyire elköteleződni, pedig szeretem Őt. Lehet, hogy az is közbejátszik, hogy nagyon sokat veszekszünk már jóideje, akár tök apró dolgokon is, és a szex sem működik már úgy mint rég (ritkábban van). És nem ez az első alkalom, hogy elbizonytalanodom őt illetően. Néha előfordult már, hogy előjött az az érzés, milyen jó lenne még srácokkal ismerkedni, milyen jó lenne, ha udvarolnának nekem, és stb. Végül mindig elmúlt ez az érzés, de néha még előjön. Azt tudni kell, hogy össz-vissz 3 fiúm volt. Lehet, hogy még nem éltem ki magam? Vagy miért vagyok ilyen bizonytalan ha róla van szó? Sajnos a szünetelésen is megfordult már a fejem párszor. Egyszer mondtam is neki, de aztán újra helyreállt a kapcsolatunk. Szerintetek ilyen helyzetben mi lenne a helyes? Nem akarom eldobni magamtól, ha ő az Igazim, de azt sem akarom, hogy később jöjjek rá, nem ő kell nekem. Vélemény?

20/L (ő 21/F)


2013. márc. 16. 01:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt Te tudod eldönteni

csak szereted, de nem vagy szerelemes, ezen már túl vagy

a veszekedéseknek is megvan az oka, valamiért nem jöttök ki

gondold végig mit szeretnél, ebben senki nem fog tudni okosat mondani, mert az adott helyzetet és őt is Te ismered

hát ahogy most áll se fenékig tejfel, gondolkozzál el, N

2013. márc. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyjából minden stimmel a sráccal,de neked hiányzik,hogy más kanok körbeugráljanak,vágyjanak rád,megdugjanak ha úgy alakul összefoglalva.

eléggé nárcisztikus egy csaj lehetsz,viszont az is teljesen érthető,hogy a 21 éves gyerek meg nem tudja ezt kezelni megfelelően még.

a szüleitek pénzén ne költözzetek össze.

ez a kiélés dolog sem általános érvényű.

ha valaki szabados,az az is marad,aki meg nem,az nem.

2013. márc. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az általad leírtak alapján a ti szerelmetek már nagyon nem lángol. Igazából, te már valószínű, hogy csak kimondani nem mered, hogy tulajdonképpen vége. Szerintem ilyenkor már nem jó ötlet, az összeköltözés. Úgy csúnyább lenne a szakítás.
2013. márc. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!