Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ekkorát változott a világ, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ekkorát változott a világ, én lettem figyelmesebb ezekre a dolgokra vagy csak nem a megfelelő helyen keresgélek?

Figyelt kérdés
29 éves férfi vagyok, le vagyok döbbenve mekkorát változott a világ, nagyjából 8 évig nem volt kapcsolatom senkivel, hogy miért azt nem mondanám el, hogy ne lehessen következtetni a kilétemre. A lényeg, hogy nem saját döntésem volt a 8 év szünet, (nem dutyi, és nem diliház miatt). A nők, teljesen gátlástalan módon mesélnek partnereikről, íme néhány példa, idézem " áá... nem jártam vele, csak párszor kavartunk " vagy mondok másikat " Igaz hogy csak 20 perce ismerem, de olyan helyes hogy muszáj volt smároljak vele" A lányt csak futólag ismerem, nincs köztünk semmi... de ahogy elnéztem a barátnői sem különbek, sőt, nem találok olyat akiben még lenne tartás és normálisnak tűnne. Akikben megvan az a tartás amit keresek az általában fanatikusan vallásos. Nem tudom mitévő legyek. Ateista vagyok, de a szeretet szerintem a társadalom mozgató rugója és ha ezt a szex és a materialista gondolkodás veszi át az egy kórosan fejlődő társadalmat kreál, ezzel a gondolkodásmóddal nem tudok megfelelő partnert találni... (szórakozóhelyeken, egyetemeken és rendezvényeken szoktam ismerkedni)

2013. márc. 16. 08:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eléggé megváltozott a világ, méghozzá nem pozitív értelemben..

Sok ember kezd inkább az állatokra hasonlítani, az ösztöneik vezérlik őket.

2013. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

ez van most...de mi lesz 10 év múlva???

mindenki ledöbben ezen, pedig elég egyszerű a válasz:

mindenki annyira különbözni akar a másiktól h éppen ezért hasonlítanak egymásra olyannyira

és ugye egyik barom rántja maga után a többit mert úgy érzik csak így lehetnek "különlegesek"(pedig a legtöbb egoista elkényeztetett k*rva/szűzk*rva)

2013. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt látom én is női szemmel és teljesen el vagyok hűlve... sokan mint az állatok. De örülök, hogy néha azért "normális" gondolkodású emberek véleményét is lehet olvasni ezen az oldalon.
2013. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Baccardi01 ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van kérdező. Ez már nem az a világ, mikor még én is 18-20 éves voltam... 44/F
2013. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Meresz, kivancsi es nem gatlasos lanyok ezek. Az ember elobb utobb ugyis felfedezi az erzelmeit, ha meg nem akkor atkefeli az eletet. Ez van. Mindenki azt kapja amire vagyik, amit ker.
2013. márc. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod. Én ilyen nő vagyok amilyet keresel megbotránkozva szánakozva tekintek szét én is pártalálás meg szerintem is esélytelen. Normális férfiból is egyre kevesebb van. Nyilván elkurvulnak a nők, a pasik pedig nem állnak ellen akkor sem ha kapcsolatban élnek, a hűség manapság kiveszni látszik. De örülök, hogy van még olyan mint Te :) Bárcsak több lenne és nekem is jutna egy ilyen férfi akivel együtt örökre és lesz*rnám az erkölcstelen romlott világot. Én hivő vagyok de nem mániásan
2013. márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
52%
28 évesen már foglaltak a jó csajok.Eleve te is bűzlesz ezzel a 8 évig nem voltam senkivel nem akarom felfedni kivagyok link kamu dumával.Hiába vársz önigazolást nem a világ változott hanem csak az agyfäsz.
2013. márc. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Az 5. hozzászólónak üzenem, hogy egyetemen is ez megy, a kíváncsiság szerintem már 12-13 évesen elkezdődik, kb. ekkor szokták elveszíteni a szüzességüket, aztán jön a pasiáradat, de hogy 19 éves korukig nem kapnak a libidó mellé egy gerincet, ez durva... Ez nimfománia kórosan liberális vagy inkább gátlástalan viselkedéssel együtt.
2013. márc. 16. 09:03
 9/42 anonim ***** válasza:

Eddig a férfiak csinálták ugyanezt, most mindez a visszájára fordult. Ajogy régebben voltak normális férfiak a gátlástalan mesélők közt, most is vannak normális nők a gátlástalanok közt.


"ha ezt a szex és a materialista gondolkodás veszi át..."

Amíg csak a férfiak csinálták azt, amit manapság a nők (is), ez nem sok embernek jutott eszébe ilyennel előhozakodni...

2013. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Régen azért több gátlás volt az emberekben, mára ezek a falak leomlottak, hirdetik az individualizmust, valósítsd meg önmagad bármi áron, mindegy kin gázolsz át érte vagy mennyire vágod tönkre vele mások életét és a sajátodat. A szülők nem foglalkoznak a gyerekeikkel, ők meg honnan tájékozódnak? Természetesen a médiából, ami az előbb leírt gondolatokkal traktálja őket, a szülő meg csak néz, hogy mi lett a gyerekéből. Ez, hogy senkit nem ítélhetsz el a viselkedéséért nagyon káros. Mert mi a szöveg ilyenkor, hogy jajj, hát ő ilyen, fogadd el. Régen is voltak az embereknek kilengései, de akkor azért még nem volt ennyire általános, és általában az ilyeneket a környezetük elítélte, megvetette.
2013. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!