Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítást hogy lehet túlélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítást hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés
Életem első szerelmével 2,5 év után én szakítottam, majd fél évig nem hallottunk egymásról, de nekem rettentően hiányzott s ismét össze hozott minket a sors, akkor én a világ legboldogabb emberének éreztem magam és éreztem, hogy ennek így kell történnie, még ha a családom, barátaim ellenezték is… Igyekeztem mindig a kedvében járni, boldoggá tenni őt, a szexuális életünk is sokkal jobb lett, szerelmes voltam/vagyok belé újra, kihoztam magamból a maximumot, a családomat, barátaimat elhanyagoltam miatta, felhagytam érte sokmindent, mindig megkapta, amire vágyott, de neki nem volt elég…. Sokszor szünetet akart, de nem értettem értelmét. Fél évig tartott ez, de mindig tudtam, hogy nem az igazi, mert sokszor rájöttem, hogy másfele is kacsintgat, a napokban szakítottunk, mert megtudtam, hogy mással is levelezget és nem akármiket, rendesen megalázott mások előtt, azt állította, hogy csak azért van velem, mert nem szeret egyedül lenni és én meg arra jó voltam neki… és egy kicsit se szégyellte magát… szerintem. De én még ezek után arra vártam, várok, hogy azt mondja, hogy „Szeretlek és maradj velem!” De nem mondja…. és belepusztulok. Csak annyit mond, hogy jobbat érdemlek nála…..de miért nem tudott becsülni, miért nem tudott szeretni, mint régen!? És én még miért vagyok annyira hülye, hogy minden percben a telefonomat nézem, hátha felhív!? Mégis tudom, hogy ez már nem egészséges és becsapva érzem magam, csalódott is vagyok, de mindennek ellenére annyira szeretem őt!!!! :’( És jelenleg úgy érzem, hogy ő most boldog igazán, nélkülem, és egy cseppet sem szomorú a szakításunk miatt. Szerintetek van még esély a barátságra a jövőben?

2013. febr. 13. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Vidám zenéket kell hallgatni, a barátokkal lógni, keresni egy hobbit amivel kikapcsolódhatsz stb.

Kerülni kell a szomorú, a romantikus filmeket/zenéket, régi képek nézegetését. Régi ajándékokat, ha nem is kidobni, de legalább jó mélyen el kell tenni a szekrénybe.


stb. stb...

2013. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sok szesz és sok szex ...
2013. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Exxel újra összejön az olyan, mint mikor a sör jön vissza!!! :D


Amúgy meg, ha ezek után Te még azt várod, hogy vissza hívjon, hát akkor nem vagy 100 -as.

Elmondta, jobbat érdemelsz nála. Ez így is van. Felejtsd el. Nem becsült, ahogy írtad is. Hidd el, ha ezt lezárod, majd jön egy rendes fickó és röhögni fogsz ezen utólag, hogy milyen hülyén láttad a dolgot.


Ha az utcán bele lépsz egy kutyasz@rba és észre veszed, akkor toporogsz benne direkt? Majd ha újra arra jársz akkor tudatosan megint belelépsz csak azért, mert tudod, hogy puha és azt is tudod, hogy sz@r, de a lényeg, hogy puha?


Vetkőzd le az önsajnálatot és lépj tovább.

2013. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fehérje, hús, zöldségek, víz, tűzifa h meg ne fagyj, ja és vidám népmesék, tátá tárárárá
2013. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek az eddigi kommenteket! Erőt adtok vele. És ez a "sz@r" metafora nagyon tetszik és jobban belegondolva, jogos.... :( Csak nehéz, mert a kistesói is már a nővérükként tekintettek rám, imádom őket és épp ezért 2x annyira fáj a szakítás.
2013. febr. 13. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha neadjisten mégis hívna, akkor is erősnek kell(ene) lenned, és elutasítanod. Egyszer már megalázott. Ha újra hagyod neki, akkor az már a te hibád (is). Legyen tartásod, és töröld ki a számát, töröld mindenhonnan, hogy semmiféleképpen ne emlékezhess rá.

Miért szeretnél barátja lenni? Én elhiszem, hogy szereted, de ezt csak úgy élheted túl, ha maximálisan kitörlöd az életedből, és nem is hallasz felőle. Barátok, barátnők, minden, ami leköt, és nem rá emlékeztet. Aztán majd mikor nem számítasz rá, jön valaki más, aki elkápráztat, és aki tényleg megérdemel!

Ne hagyd magad kihasználni!

2013. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Maximálisan ki kell törölni az életedből, nem szabad utána kutakodni, közös ismerősöket vagy leépíteni vagy megkérni őket, ne emlegessék őt..stb. Aztán az idő teszi a dolgát. Ha nagyon megszenvedted a szakítást, nagyon hosszú időbe fog telni, de egyszer majd elmúlik és újra képes leszek nyitni más felé. De nagyon fontos, hogy teljesen szakíts meg vele minden kapcsolatot, különben soha nem fogod kiheverni.
2013. febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az idő a titok
2013. febr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Tudom mit érzel. Szerelmes vagy nagyon. És azt kívánod bárcsak vele lenne jó. De látod neki nem kellesz. Próbálj a rossz dolgokra gondolni vele kapcsolatba, amiket leírtál. Ne arra hogy milyen jo volt régen... Az agyad tudja h nem ő van neked kitalálva, a szived miatt írsz ide hátha valaki bíztatót mond. De el kell engedni sosem leszel boldog vele hidd el.. Kitartást és minden jot kivánok neked!
2013. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bear Grylls túlélő csomaggal és egy 30 centis vadászkéssel.
2013. febr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!