Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek adnak okot azt feltételzn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek adnak okot azt feltételzni hogy van valakije?

Figyelt kérdés
A párom az utóbbi időben rengeteget féltékenykedik, oktalanul, kivel voltam, hol voltam, mit csináltam, miért csak most, eddig mégis mit csináltam, hogy erre nem volt időm, biztos meg fogom csalni, szeretőm van. Egyszer már találkozott egy nővel, rájött, hogy ez nagyon csúnya velem szemben, így nem történt semmi és elküldte a nőt, de akkor is ép így viselkedett, ezért belenéztem a telefonjába és lebukott. Most ugyan így féltékenykedik, tegnap a kezemben volt a telefonja elkeztdtem nézni a hívás listáját, nem találtam semmi érdekeset, viszont észrevette és lekódolta a telefonját....
2013. márc. 16. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
gyanús, de még nem vészesen
2013. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég gyanús, vond felelősségre, hogy miért kódolta le a telóját, és írd meg, mit mondott....de ne fogadd el, a csak mert, meg hasonló válaszokat :)
2013. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már rá kérdeztem, és némileg elfogadható a válasz is, mert elég komikus baráti társasága van, és gyakran szórakoznak a másik telefonjával, nekünk meg vannak benne közös képeink, főzös videónk, nem szeretnénk ha ebből bárki is viccet csinálna, na de oké, hogy előlük lekódolja, de előttem mi szükség erre? Én sem tartom szép dolognak, ha turkálna a telefonomban, de én bízom benne, és nem is követek el semmit, ami miatt berághatna rám, így röhögnék a markomban, hogy na nem találtál semmit, az kiabál kinek a háza ég...
2013. márc. 16. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt megoldandó, kérdd el a kódját, pl mondd azt hogy játszani akarsz rajta, netezni, megnézni egy videót stb....ha elmondja és nem változtatja meg akkor nincs baj, ha nem mondja el vagy utána megváltoztatja, az gond :)
2013. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!