Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi történik most velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi történik most velem?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a párommal, de mostanra úgy érzem hogy teljesen kihűlt a kapcsolatunk.Sokáig ismerkedtünk, az elején nagyon jól ment minden, és kb. 1 hónapja van bennem ez az érzés hogy sokkal jobb lenne nélküle. A legrosszabb az hogy nem értem miért, hiszen annyira jó hozzám, tényleg mindenben mellettem áll, egy szavam se lehet, mégsem érzem jól magam. Nem tudom hova tenni ezt az érzést, hiszen néha hiányzik, meg nagyrészt mikor együtt vagyunk minden rendben van, csak ha nagyon sokat akkor olyan érzésem van mintha unnám. A szex egyre ritkább szintén miattam. Nem merek lépni, mert nagyon félek hogy megbánom, gondolkoztam azon is hogy ez egy pillanatnyi állapot, és próbálom elhesegetni a gondolatot. Nagyon nem érdemli meg ami most köztünk van. Szerintetek mit tegyek?
2013. márc. 16. 22:16
 1/1 fospuska ***** válasza:
ez nem az,amire vártál.előbb-utóbb elhagyod,csak az a kérdés,mikor.
2013. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!