Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve vagyunk együtt. Az elején voltak nehézségek de aztán minden tökéletes volt. Az utóbbi időben azt érzem hogy ennek a kapcsolatnak nem igazán van értelme.:( Azért is mert... ha a barátommal összekapunk valamin akkor rögtön azt írja elhagy meg ennyi volt stb. De ezt mind olyan stílusban ami számomra tűrhetetlen.Ilyenkor úgy beszél velem mint valami idióta kutyával,aki eltűr mindent. Igazából nekem mindig is nagy szám volt ha vitáról volt szó, soha nem hagytam magam és hát vele szemben sem hagyom magam... De amit produkál az valami hihetetlen. Az a durva az egészben hogy élőben rendes, aranyos, kedves. Facebookon meg néha olyan bunkó tud lenni velem hogy nekem már lassan elegem van belőle. Úgy tesz mintha nem is szeretne. Igazából nem fűzök sok reményt ehhez a kapcsolathoz, mert ahogy viselkedik velem az nem igazán tetszik. Rossz ilyet mondani, de ilyenkor azt szeretném hogy ne szeressem ennyire. Ha erősebb lennék lelkileg, és talán nem szeretném ennyire, meg nem félnék attól mi lesz velem a jövőben... akkor elhagynám. De nem tudom mert szeretem. Nekem senki másom sincs csak ő, nincsenek barátaim. Még az a jó hogy édesanyámmal meg tudom beszélni a dolgokat. De ez is aggaszt nagyon hogy már 18 éves vagyok, és nincs igaz barátom. Jelen esetben barátnőre gondolok. Régen volt de átvert,kihasznált, olyanokat mondott a hátam mögött ami nem helytálló egy barátságban, elárult sorolhatnám. Aztán pár hónapja összebarátkoztam egy osztálytársammal, akit sokan bántottak azért mert beteg. A betegségét nem szeretném bővebben kifejteni. A lényeg annyi hogy megsajnáltam és összebarátkoztam vele (ami nagy hiba volt). Igazából benne az a legnagyobb hiba hogy ha viccelődik vele az ember ő rögtön megsértődik és ezt halálos dolognak tartja. Én meg pont az a fajta ember vagyok aki utálja a sértődékenységet. De nembaj meg tudtam érteni és próbáltam magam vissza fogni viccelődés szempontjából. Bár ezen normális ember nem sértődik meg de ő mégis. Mivel a cigányok az osztályban szekálták meg a többiek, ezért beszéltem az osztályfőnökkel hogy tegyen valamit. Aztán elintéztem hogy ne bántsák. Sokat segítettem neki , mert tudom milyen ha az embert olyan dolog miatt bántság amiről nem tehet. És ahogy telt múlt az idő ez a lány eléggé hálátlan lett velem, otromba, és bunkó stílusban beszélt velem... Gondolom azért mert már menőnek érezhette magát amiért elintéztem hogy ne bántsák. És végül le hordott engem mindennek, hogy én vagyok a gonosz meg ez + az. Aztán leírtam neki a dolgokat.. az igazságot és írt egy olyat erre hogy örül hogy jövőre nem fogok suliba járni ,legalább nem fog többé engem látni .. de ezt mind Facebookon merte írni, és utána le is törölt engem ismerősei közül. Nekem ez nagyon rosszul esett, mert én ahol tudtam segítettem neki, mellette álltam. Nem vártam viszonzást soha, mert tudom milyen kirekesztettnek lenni ennyi. De szerintem nem velem kellet volna nagy pofájának lenni hanem azzal akik beszóltnak neki, és mégis velem viselkedett így. Ezt nem tudom hova rakni, számomra már világos hogy nekem soha nem lesz igaz barátnőm. Ha ez köszönet mindenért akkor nekem nem kell belőle. Bocsánat hogy túl hosszúra sikeredett, de jól esett leírni hisz nem nagyon tudom kivel megbeszélni. Aki még válaszol is rá annak külön köszönet!
2013. márc. 4. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon megértelek! Ezt a történetet akár én is írhattam volna. Sajnos nekem sincs igazi barátpm, barátnőm és már én is lemondtam róla, hogy valaha lesz. Pedig nagyon vágynék rá. A párom ugyanilyen mint a tiéd. Néha kifordul önmagából és olyankor mintha egyáltalán nem is szeretne lehord mindennek aztán meg nem győz bocsánatot kérni. Viszont ha én találok egy rossz szót szólni már vérig van sértődve. Oroszlán. Uralkodásra termett, ez rajta nagyon kijön. Viszont én meg Bika vagyok ami szintén nem az a meghunyászkodós fajta igy gyakorta összakad a bajszunk.

2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak véletlenül enter nyomtam és elküldte. :( Ilyen barátnőből én sem kértem volna! Hasonló már velem is megesett, egy másik csajszit akivel jóban voltam pedig "elszerettek" mellőlem. Testvérem sajnos nincsen és baráti köröm sem nagyon, a szüleimnek pedig elég a maguk gondja így a párom az egyetlen (és az ő barátai akiket időközben megismertem) aki(k)re számíthatok. De ha a párommal szakítunk megint egyedül maradok és ettől rettenetesen félek. Kicsiny kis faluban élek, kevés a lehetőségem is ismerkedni. Régebben nagyon visszahúzódó voltam, a középiskolában sem mertem nyitni mások felé, mindig félénk és gátlásos lány voltam ezért sem volt sok barátom. Szóval nagyon megértem a helyzeted és szívesen beszélgetnék Veled máskor is ha gondolod hátha összebarátkoznánk :)
2013. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

tudom, hogy most ez a válasz nem fog megvigasztalni, de ha a barátod így viselkedik veled, akkor tényleg nem sok értelme van. tudom, hogy milyen az, ha az embernek nincs igaz barátja, nekem sem volt olyan igazi, mindent-megbeszélünk-egymással barátnőm általános iskola óta, amióta elköltöztem máshová iskola miatt, és a mai napig nagyon hiányzik. nekem mondjuk az az egy szerencsém van, hogy van egy nagyon jó fiú barátom, akivel tényleg majdnem mindent meg tudok beszélni.

visszatérve a barátod kérdésére: nekem is volt egy ilyen kapcsolatom (nem is olyan rég), ahol egy idő után azt vettem észre, hogy a fiúnak igazából szinte mindegy volt, hogy vagyok-e neki, vagy nem. mármint úgy volt, mint a kiskutya: ha van gazdája, akkor jó, de ha nincs, akkor sincs tragédia. aztán a régi barátnőm anyukájával egyszer összefutottunk, beültünk kávézni egyet és tudod, régóta nem láttuk egymást, rengeteget meséltünk egymásnak, és igazából ő adta meg a löketet, hogy le tudjam zárni a kapcsolatot. már előtte is éreztem, hogy ez nem megy, és akkor végre összeszedtem magam.

utána sokig hiányzott persze, de anyuval is akkor rengeteget beszéltünk, szinte minden nap hívtam, vagy találkoztunk, aztán már nem hiányzott annyira a fiú.

bocs a hosszú válaszért, remélem tudtam segíteni :)

2013. márc. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!