Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek megőrülni? Mit kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megőrülni? Mit kell tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy egy az utóbbi időben eléggé rossz kapcsolatnak vetettünk véget ugye mostmár a volt barátommal. A kapcsolatot heves érzelmek jellemezték mindig is. Mesébeillő szerelemmel kezdődött minden. Viszont állandóan veszekedtünk,kialakult egy patthelyzet. Egyszer neki nem kellettem egyszer meg ő nem nekem. Nem volt jó se vele se nélküle. Mindig kitartott velem,bármi borzalom történt és én is próbáltam támogatni. Bár rengeteget kellett tanulnom sikerült egy depresszió szerű állapotból kihoznia.Újból rá kellett jönnöm,hogy kell viselkedni társaságban meg amolyan szociális elmaradottságokat is pótolnom kellett. Szegény jó sok helyen leégettem a tapasztalatok hiánya miatt.

A kapcsolat előtt is borzalom volt az életem nem foglalkoztam magammal,csúnya voltam nagyon. Nem figyeltem az öltözködésemre igazából csak a tanulásra koncentráltam. Elég sokat javult VELE a helyzet. Most szakítottunk ugye,teljesen elhagnyagolom magam. Mintha tudat alatt rosszat akarnék magamnak. Tömöm magamba az ételt,ahogy mindig is úgy hogy nem is vagyok éhes. Nem törődök magammal. Nem foglalkozok a külsőmmel mostmár a tanulással se. Egyszerűen már féle belekzdeni bármibe is,mert rettegek,hogy nem fejezem be. A barátom előtt persze mindig igyekeztem csinosnak mutatkozni. Teljesen kész vagyok lelkileg. Mit tegyek? Hogy hozzam rendbe magam? :(


2013. márc. 16. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:

"Kezdek megőrülni?"


Nem.

2013. márc. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress meg egy pszichológust mindenképpen.

És kezdj valamibe,ami leköt,mondjuk valami sportba

2013. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
17
2013. márc. 17. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!