Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos a felháborod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos a felháborodásom? Vagy ti hogy reagáltatok volna ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Exemmel megbeszéltük miután szakítottuk, h barátok leszünk. Szüksége van rám, csak velem tudja +beszélni a problémáit. Neki is van már azóta barátnője, nekem is van barátom. Kiderült h beteg a nagypapája. Én mellette voltam, vigasztaltam, segítettem neki. Szoktunk Facebookon levelezni. Kb. 1 hete elkezdte h hiába írok nem válaszol. Látom h elolvassa, és h fennvann, de semmi. Kérdeztem mi baj van? Semmi válasz. Hívtam, nem vette fel. Leírtam ha ennyire semmibe vesz, akkor ne csodálkozzon ha ezek után én is szarni fogok a fejére. Erre írta h oké, és letiltatott. Szerintetek mi baja van? Eddig tök normális volt, miért lett most ilyen?
2013. márc. 16. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennek ezeregy oka lehet.. Én arra tippelnék, hogy az új barátnőnek nem tetszett, hogy ti barátok maradtatok és ő ilyen "elegánsan" intézkedett az ügy érdekében.


Amúgy teljesen jogos a felháborodásod, normálisan is megmondhatná, hogy inkább ne tartsátok a kapcsolatot.

2013. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán a barátnő kedvéért megszakítja veled a kapcsolatot. Amúgy sem egészséges dolog barátságban maradni szakítás után.
2013. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a jelenlegi párja elkezdett féltékenykedni. Ha tényleg barátok vagytok, keresni fog.
2013. márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy az új barátnője nem szeretné, hogy dumáljon Veled?

:))

2013. márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit lehettél volna türelmesebb, nem kellett volna így írni szarni fogsz a fejére

bár egy biztos, nem lett volna tartós, ilyet még nem láttam, ha valakivel szakítok, akkor teljesen

biztos a barátnő miatt történt, N

2013. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre az biztos, hogy én elég sebesen akarnék kilibbenni egy olyan új kapcsolatból, ahol a szerelmemnek szüksége van az exére, ráadásul "csak vele tudja megbeszélni a problémáit".
2013. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

jah értem. az lehet h az új barátnő miatt ilyen. De én már arra is gondoltam h azér nem akar velem beszélni, mer nekem néha az az érzésem h még mindig kötődik hozzám és abban reménykedik h újra együtt leszünk... Szóval lehet h jobb is h "kitörölt" az életéből.

Mindig is ilyen voltam, szóval tudta h avval nagyon fel tud idegesíteni h nem válaszol, úgyh tényleg lehet h direkt csinálta.

2013. márc. 16. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a mostani barátnő fél ettől, hogy még kötődik hozzá és letiltatott.

de jogos is, most már Vele kell megbeszélje a dolgait, hiszenő a Párja, a Szerelmese meg minden.

Vagy akkor, ha nem így van, veled kellene lennie de mégis azzal a másik lánnyal van.

Így a normális, hogy mostmár ő lesz a bizalmasa.

Legyél boldog az új szerelmeddel és ne foglalkozz a múlttal, mert az elront mindent és majd a végén még a te párod is beféltékenykedik, az meg senkinek nem jó.

Az ex majd megoldja a maga problémáit.

Ha tényleg kötődne hozzád, sutyiban mindent megtenne hogy keressen, beszéljen veled.

2013. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!