Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet lenne megcsókolni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon rég ismerek és tetszek neki és arra gondoltam hogy holnap a suliba oda megyek hozzá és megcsókolom:D Jó ötlet lenne vagy felejtsem el ezt az egészet amit kigondoltam?:D Ha lehet akkor normális válaszokat pls :D
2013. márc. 17. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy próbát megér..:D
2013. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ha téll van köztetek vmi vibrálás akk hajrá. Adj bele mindent ;-) ha meg kapszérte egy taslit sztem akk is megérné megpróbálni.
2013. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne, ha haza kísérnéd, vagy elhivnád valahová suli után, az úgy romantikusabb és akkor csókold meg :) mert ha ssuliban csak úgy odarontasz, lehet, hogy meijeszted :))
2013. márc. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nehogy! A suliban, mindenki szeme láttára? Még ha be is jössz neki, nagyon kínos helyzet, ha meg pofon is vág, neked se lenne valami kellemes :D Ha most csókolod meg először, azt ne a suliban.

Amúgy mióta ismered, hogy ilyen merész dologra készülsz?:P

2013. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha biztos!, hogy tetszel neki, akkor suli után lépj oda hozzá, köszönj neki, közöld vele, hogy szeretnél valamit mondani neki, fogd meg a kezét, húzd el egy olyan helyre, ahol kevesen látnak, és mehet.


De csak akkor tedd, ha biztos, hogy tetszel neki, és ha te is akarsz tőle valamit. Feleslegesen ne izgasd a csajt.;)

2013. márc. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
100% Biztos vagyok abba hogy tetszem neki ;D Amúgy meg köszönöm mindenkinek a választ! Ment a zöld! :P
2013. márc. 17. 17:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor holnap suli után lepd meg a csajt. Jól fog esni neki.
2013. márc. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Majd holnap ha hazaérek akkor mesélek! :P Bár kicsit félek, de hát egyszer élünk basszus! :D
2013. márc. 17. 18:56
 9/12 anonim ***** válasza:
Juj majd mindenképp írd le, mi történt:) Amúgy tökéletesen igazad van, egyszer élünk:) Irigylem a bátorságod:)
2013. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na mi történt? :) :D
2013. márc. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!