Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom elérni a barátnőmné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom elérni a barátnőmnél az orgazmust?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt de még egyszer sem volt orgazmusa, csak most csütörtökön volt állítása szerint orgazmus közeli állapota,vagyis azt mondta hogy most jobb volt a szex mint eddig bármikor. nálunk az előjáték annyiból áll hogy én hevesen csókolom őt, egy kis nyelves csók és has,mell nyalás . de ő azt mondja szeretné ha simogatnám is őt, meg ha több nyelves csókot adnék neki , mert h nagyon szereti a nyelvezést. Illetve én nagyon ritkán nyalom ki és mostanában szoktam csak megujjazni a középső ujjammal, tehát nem kettővel. és most csütörtökön misszionárius pózban élte át az orgazmus közeli állapotot, de hogy érjem el neki h legyen már végre? még soha senkivel sem volt neki orgazmusa
2013. márc. 17. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ujjazd meg rendesen, és közben segíts rá a nyelveddel! Kezdésnek így lenne a legkönnyebb szerintem.
2013. márc. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keresgélj a neten, G pontos ujjazást próbáld ki. Googli a barátod.
2013. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"élte át az orgazmus közeli állapotot,

még soha senkivel sem volt neki orgazmusa"

Honnan tudja akkor hogy milyen is!?

Lehet mással még nem, de magával már igen!?

Akkor hagyd hogy irányítson, egy kis tanulás nem árt,

és még mindkettőtöknek is élvezetes lehet. ;-)

2013. márc. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Két ujjas ujjazást javasolnék minimum, plusz csiklónyalást. Ha egy ujjal ujjazod, lehet nem is érez semmit.
2013. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem tudja h orgazmus közeli volt, csak annyi tmondott h jobb volt mint eddig, ezért arra tippelt h orgazmus közeli élmény, meg volt olyan h ugy érezte készül valami... innen tudja
2013. márc. 17. 18:59
 6/7 anonim ***** válasza:
ujjacskáiddal se csak nyomd-húzd, hanem próbáld meg, hogy itt vagy ott ingerled éppen és mondd neki előre hogy szóljon, ha jobb éppen
2013. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem izgatod fel eléggé, illetve nem tudja elengedni magát szex közben.


én 24 éves koromig nem éltem át orgazmust, pedig 6 különböző partnerrel volt szexuális kapcsolatom. aztán 24 évesen megismertem a férjemet és vele sikerült. a csiklóorgazmus elég hamar jött, a 3. héten. a hüvelyire sokkal többet kellett várni. 15 hónapba került.


annyi volt a titka, hogy egyikünk sem görcsölt rá, élveztük az együttléteket, és nem agyaltunk azon, hogy legyen orgazmusom, és egyszer csak megtörtént...


ha a hüvelyi orgazmusra gyúrtok, mond a barátnődnek hogy lovagoljon meg (nekem is úgy jött össze az első) :) és sokkal többet izgasd orálisan és kézzel is simogasd! a csók is fontos.


27/N

2013. márc. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!