Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közel 1 éve találkozgatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 1 éve találkozgatunk, de nem velem tervezi a közös nyaralást. Ez ugye nem normális?

Figyelt kérdés
30 évesek leszünk hamarosan és egyik barátjának a feleségétől tudtam meg, hogy velük meg nyaralni a barátom terv szerint. Amiről persze nem tudtam. Szóvá tettem, a válasz az volt, hogy még semmi nincs konkrétan lebeszélve...de ha nincs is, legalább megkérdezhette volna ennyi idő után, hogy nekem esetleg lenne kedvem a nyaraláshoz. Ha együtt vagyunk kedves, normális hozzám, de ez egy bizonyíték, hogy nem vesz komolyan ugye?
2013. márc. 17. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Bizonyíték?! :o Atyaég!

Simán lehet, hogy beszélgettek, szóba került a dolog, de mivel jelenleg éppen tél van, ezért nem beszéltek meg semmi konkrétumot... esetleg meg akarta veled beszélni, csak halogatta, stb. stb. stb.


Ha te ezt bizonyítéknak veszed, akkor te azt is keresel!

2013. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy esze ágában sem volt velük elmenni sehova, csak lerázta őket egy olyan dumával, hogy persze majd még megbeszéljük. Mintha te nem mondtál volna igenlő választ valamire, csak azért, hogy ne kelljen magyarázkodnod ott személyesen.


Felfújtad ezt az egészet.

Gondolhatod, hogy szó nélkül nem menne el sehova.

2013. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 éve járnak együtt nyaralni! Szóval idén is a szokásos baráti kör megy..Mennek nyaralni ezt a barátom is mondta, csak a pontos időpont nincs lefixálva meg e hotel nem el döntött kérdés még.....és mikor beszéltünk erről, végig E/1-ben beszélt.
2013. márc. 17. 21:07
 4/10 anonim ***** válasza:

Eleve azt írod,hogy találkozgattok,nem azt írtad,hogy 1 éve vagytok egy pár.

A kérdésben a válasz,te is tudod,hogy nem komoly a kapcsolat.

2013. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen kapcsolatok. Ismerek én is olyan férj-feleséget, akik külön-külön mennek nyaralni.

Van akinek ez normális, nekem nem az.

Én biztos nem fogadnám el, ha nem velem akarja eltölteni a nyári szünidejét, akkor nem is vagyok neki elég fontos.

2013. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nagyon kár volt így intézned, a barát feleségétől tudtad meg, Te meg neki estél, hát ezt nem jól csináltad

most együtt éltek v. csak jártok? ez még nem is nagy idő, taktika, néha nem árt N

2013. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem estem neki egyáltalán. Nem élünk el, csak együtt vagyunk. Külön élünk. Hetente csak 1-2 alkalommal alszunk egymásnál. 3 hete volt a barátjáéknál és gondolom már akkor beszéltek a nyaralásról, de nekem akkor egy szóval sem említette.
2013. márc. 17. 21:19
 8/10 A kérdező kommentje:
1 év szerintem nem olyan kevés idő és akinek van párja, ők együtt mennek.
2013. márc. 17. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hetente csak 1-2 alkalommal alszunk egymásnál. "


Más közös program az együtt "alváson" kívül? Ha nincs, akkor érthető, hogy nyaralni sem veled akar...

2013. márc. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de van persze. Ezt csak azért írtam, mert nem élünk együt
2013. márc. 17. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!