Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék normális férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék normális férfiakkal megismerkedni, milyen társkereső oldalt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Normális alatt azt értem, hogy olyan értékrenddel rendelkezik, amely alapja, hogy nem csak és kizárólag külső alapján válogat és nem csak az a célja, hogy minél hamarabb találkozzunk és lefektethessen. Olyan férfiak érdekelnek, akik időt adnak egymás megismerésére, és arra, hogy kiderülhessen, egymáshoz valóak vagyunk-e, akiknél egy párkapcsolat kezdődhet akár barátságként is.

Mit gondoltok, hol lenne érdemes próbálkozni?

Megköszönöm, ha kultúrált, normális válaszokat kapok.

23/L


2013. márc. 17. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Élet.hu
2013. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
gyakorikerdesek.hu
2013. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ilyen oldalt nem fogsz találni,mert itt képet látnak a másikról,és hogy a belsődet is megismerjék ahhoz bizony találkozni kell!
2013. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
van még ilyen pasi??
2013. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Antonius Caepio ***** válasza:

Szerintem nincs az ilyen embereknek külön oldal. Szinte akárhol van esély ilyet találnod, még akkor is, ha nem valami nagy. :)

Például szerintem is jó alap a barátság, egy párkapcsolathoz. Legalábbis számomra fontos egymás mély (nem sekélyes) ismerete. Ezt nem azért mondom, hogy reklámozzam magam, csupán egy példa. Járj nyitott szemmel, és biztos, hogy találsz hozzád hasonlóan gondolkodó férfit.

2013. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen, ez a gond a társkeresőkkel, hogy ott mindenki a képet látja először. Egyébként az utcán is. Először mindenki ezt fogja látni és ez nem is gondolom, hogy ezzel probléma van. Szexuálisan is vonzódni kell a másikhoz, ehhez pedig nem szépség, hanem energia kell, ennek pedig sugároznia kell.
2013. márc. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ASOT ***** válasza:

Figyelj egy bizonyos kor után az ember nem haverkodik meg barátkozik hónapokig aztán talááán kapcsolat,

Ezért gyorsabb élőben mint neten.


Te is ő is mindenki megnézi a másikat, ha a külső okés akkor jöhet a belső ha az is okés akkor jöhet a találka minél hamarabb addig semmi értelme.


Élőben meglátod és egy pillanat alatt kiderül szimpatikusak vagytok e egymásnak és már csak le kell ülni beszélgetni h kiderüljön lesz e folytatás.


Ha ilyen pasin gondolkodsz akkor keress a 15-18 éves korosztályban vagy az idősebb szüzek közt.

2013. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Életben.

Nehezen találsz ilyen fiút, ugyan is ezt a tulajdonságokat kiőlték a lányok belőlünk tini korunkban.

2013. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nics olyan oldal .Azt nem értem hogy miért ismiznek ilyen oldalakon .Elég gáz ha az ember nem tud kapcsolatott teremteni e nélkül
2013. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nincs ilyen oldal! a társkereső oldalak nagy előnye, hogy rövid idő alatt hamar sok nőt el tudsz érni, a hátránya is pont ez! ezek az oldalak tele vannak perverz fa*szokkal akik elküldik a pöc*süket és ajánlatokat tesznek, így a nőkben kialakul az a kép, hogy ilyen oldalra csak betegek és lúzerek regisztrálnak, ezért nem regisztrálnak. szerintem a való élet a legjobb hely ahol ismerkedni lehet!
2013. márc. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!