Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ne törődjek más vélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne törődjek más véleményével? Attól nincs önbizalmam, hogy szégyellem magam, zavarban vagyok mindenki előtt, mert közben nem tudom, hogyan viselkedjek, hogy megfeleljek az embernek?

Figyelt kérdés
hogyan ne törődjek velük, mert ez így.nem jó ,hogy meg sem tudok szólalni...:( Nagyon magányos ember vagyok ,ebből is lehet az önbizalomhiány? pl.,hogy nem merek emberekkel kapcsolatot létesíteni...:(17F

2013. márc. 17. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez + középszerűség, és hogy egész életedben kapálóznod kell, hogy egyáltalán fennmaradj... Káosz az élet.
2013. márc. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy baráti társaság jól jönne sztem...ne rögtön orvoshoz fordulj, bár páran ezt fogják javasolni
2013. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja mert az csak úgy megy, hogy "na jövőhétre szerzek egy baráti társaságot.


Hát NEM.


Több év kell hogy egy ilyen kialakuljon. Több év rendszeres összezártság (suliban, kínkamrában (lásd még "Munkahely" címszó alatt)

2013. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

akkor "haveri társaság"

így megfelel?

2013. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz elég lesz az 1-2 hónap is. De az összezártság hiánya itt is megnehezíti a dolgokat. Ha nincs közös "kötelező" szívás akkor hogyan lehetnek sorstársakból haverok? Nekem az eddigi haverjaim (mármint akiket személyesen ismertem) mind iskolai szívások miatt lettünk haverok... Heti 5x6 óra összezártság megnyitja az embereket! De pl utána semmi. Ha nincs összezártság ha nem KÖTELEZŐ az emberrel lenni akkor abból nem lesz haverság.
2013. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok belátom, hogy mindenhova ezt linkelgetem, de egyszerűen annyira nagy mértékben illik rád is, amit írtam, hogy fölöslegesnek érzem újabb kisregényt írni. Persze kiegészíteném pár dologgal, személyes tapasztalattal is. Csak most késő van hozzá és fáradt vagyok. Ha eszembe juttatod, pótolom!


Szóval itt nézd meg a válaszom: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2013. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kispajtás,ne is próbálj megfelelni,lesd el mit csinál a többi hasonló korú fiatal,abból végy JÓ példát!Keress hozzád illő barátokat,akkor jól fogod érezni magad!
2013. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!