Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

ő 17/F én 16/L

Van egy tánctársam aki egy időben irogatott nekem(amugy minden lány odavan érte) és nagyon kedveseket meg hogy járjunk stb..egyszer találkoztunk de nem lett belőle semmi. Aztán nem írt már régóta és hallottam hogy más lányokkal kavargat. Tegnap írtam neki hogy mit csinál (mert el akartam hívni valahova) és nem is válaszolt. Cikinek érzem magam ha meglátom edzésen. Hogy viselkedjek vele? Próbáljam megbeszélni vagy hagyjam?


2013. márc. 17. 18:05
 1/2 Baccardi01 ***** válasza:
Mindenképpen beszéld meg vele a dolgot, ha nehéz is.
2013. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kicsit viccesen megkérdezni, hogy miért nem áll szóba veled vagy ilyesmi. Így nem fogja annyira feszéjezve érezni magát és nagyonn az esélyed arra, hogy normális választ kapj.
2013. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!