Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar tőlem komolyabb dolgot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem komolyabb dolgot, vagy csak a szexre kellek neki?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottam a barátommal, akivel 4 évig voltam együtt (előtte senki mással nem feküdtem le). Most van egy srác, aki érdeklődik irántam, eleinte csak találkozgattunk, beszélgettünk. Nemrégiben, elmondta h szeretne velem lefeküdni, de nem akar kihasználni, és nem csak egy strigulának akar behúzni. Úgy fejezte ki magát, hogy férfiból van és vannak szükségletei, és jelenleg én vagyok az a lány aki közel áll hozzá, bejövök neki, és én izgattam fel. Ez most akkor mit jelent? Azóta már pár alkalommal lefeküdtünk, de nem tudom h ő mit is akar, én érzem hogy egyre jobban ragaszkodom hozzá, de nála nem biztos h ez a helyzet. Pár napja elmondta az egyik barátnőmnek, hogy nem akar kihasználni, de nem tudja elképzelni, hogy komolyabb dolog is kialakulhat köztünk. Ez akkor azt jelenti h csak a szexre kellek neki. Én nem hiszem h ezt így tudnám vele folytatni h csak szex, és semmi érzelem. Mit csináljak? Ne foglalkozzak vele, vagy folytassam tovább így ahogy most van??

2013. márc. 17. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondta, hogyha belemész, hogy csak szex, akkor az neked is jó, neki is, és nem kihasználás.


Ne folytasd, ha neked nem megy :)

2013. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ebből világosan látszik, hogy csak szexre kellesz neki
2013. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Könnyed adtad magad, könnyed ad tovább téged.
2013. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 lumia800i válasza:
Alátámasztom! Ki akar használni...
2013. márc. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%

A saját érdekedben HAGYD ABBA AZONNAL! Annyira de annyira nem akarom elmondani hogy mekkora buta vagy, hogy ezt csak úgy hagynád, hadd folytadódjon. Ha tegyük fel lenne húgom és egy srác vele csinálná ugyanezt én fognám a köcsögnek a fejét és addig verném bele a falba amíg el nem vérzik.


Neked van önbecsülésed, tudod mi az az önbecsülés? Az, hogy te is vagy valaki. Te is számítasz. A te életednek Te vagy az irányítója. De ha ezt folytatod, akkor a srác veszi át az irányítást feletted. Ezt pedig NEM akarhatod, annál is inkább mivel így NEM lennél boldog soha az életben.


A legjobb lenne ha azt mondanád neki hagyjuk abba és ne is találkozzatok.

2013. márc. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Komolyan, ha te ezt visszaolvasod, nem jössz rá a megoldásra? -.-

Kedvelt téged, kívánt téged, és meg akart d*gni. Megtette. Most is kedvel téged, kíván téged és meg akar d*gni, de ENNYI. És ezt a legelején is elmondta neked. Ha ez nem tetszik neked, nem kellett volna belemenni és a jövőben sem kellene belemenni.

2013. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. márc. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok, ő pedig 28.
2013. márc. 30. 14:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem hazudott, de ha tudod már, hogy mi van (ugye igazat mondott a barátnő?), akkor tiszta a helyzet: te beleszeretsz, ő beléd nem, békében váljatok el, mert így csak sérülés lesz a vége, az meg senkinek sem jó
2013. ápr. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha folytatod vele tovább akkor úgy jársz mint én. Beleszeretsz aztán meg szenvedni fogsz amikor ő talál egy olyan nőt akivel komoly kapcsolatot akar. Lépj tovább minél előbb.
2013. ápr. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!