Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért rak ki a barátom meztele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rak ki a barátom meztelen nős képeket facebookra? Nagyon bánt. (lent)

Figyelt kérdés
Lehet mondani hogy hisztis vagyok, stb, de hozzáteszem, hogy nem szólok neki miatta, csak fáj. Általában egyáltalán nem hasonlítanak rám, sőt. Nagy mell, vékonyak, ami rám nem annyira mondható el. Érzem, hogy szeret engem, de ahányszor meglátom hogy megint milyen nőket rakott ki rosszul érzem magam. Sok ilyen oldalt kedvel mint pl napisunák, meg ilyenek, "szép" nőkkel van tele az egész facebookja, de még meg is osztja őket -nekem ebből az jön le, mintha nem lennék neki elég jó. Ma is kirakott egyet amikor nála voltam, később láttam és kérdeztem hogy mennyivel szebb nálam ez a nő? Szép vékony lába van, lapos hasa, nagy melle.. nem úgy mint nekem. Erre adott egy puszit, és azt mondta hogy hülye vagyok. Elég nagy fokú önbizalom hiányban szenvedek ennek is köszönhetően. Megalázónak tartom, hogy mindenki látja az ismerősei közül hogy velem jár, mégis ilyeneket pakol ki. Mit tegyek? Ez a normális? :( Szólni nem akarok neki, remélem ha látja rajtam hogy zavar abbahagyja...
2013. márc. 17. 23:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kajak nénis képeket rak ki? De sz.r :D Szánalmas, ne is törôdj vele.
2013. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elég nehéz figyelmen kívül hagyni, mindig az van legfelül kezdőlapon. :D
2013. márc. 17. 23:49
 3/25 The Other ***** válasza:
94%

1. Sunás képeket posztolgatni FB-on, k*rva szánalmas...

2. Eleve FB-on "élni az életet" szánalmas.

2013. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Nem ott éljük, de azért elég sokaknak az a mérvadó, arról ne is beszéljünk hogy hányan ítélik meg az alapján az embert.
2013. márc. 17. 23:54
 5/25 anonim ***** válasza:
76%

sokan ezt csinálják, ez az életük az ilyen embereknek

nem fogja érzékelni, hogy bánt vele N

2013. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ez az életük? Hogy érted?
2013. márc. 17. 23:56
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd ott és légy az enyém! Én törödnék veled 100%-ig :D
2013. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
85%
Szóból ért az ember! Szerintem ülj le vele és öszintén mondd el neki, hogy mennyire bánt ez téged és hogy megalázónak tartod. Másfél éves kapcsolatom van, és tapasztalataim szerint egy kapcsolatban az öszinteség a leghatásosabb dolog ilyen téren. Ha nemmegy vagy nem érti meg, hát akkor sajnos problémák vannak a sráccal..:/
2013. márc. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerintem kinevetne, és közölné hogy ez nem számít semmit... El is hiszem, nagyon "laza" minden téren, nem olyan érzékeny mint én.
2013. márc. 17. 23:59
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy zavar és kész. Nekem is volt ilyen barátom. Nem az zavart, hogy ilyen képeket nézegetett, hanem az, hogy meg is osztotta ezeket. Így az ismerősöknél az jöhetett le, hogy kb ennyire becsüli a barátnőjét. Nekem van önbizalmam, és ezt nem beképzeltségből mondom, de nem volt túl sok különbség azok között a lányok között és közöttem. Szerintem is szánalmas. Mondd meg neki, hogy szerinted ez szánalmas és gyerekes, máskülönben téged is bánt vele. Mondd, hogy nézegetheti, küldözgesse a hü.lye haverjainak, de NE mindenki szeme láttára.
2013. márc. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!