Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy vannak olyan pasik, akik nem szerelmesek a barátnőjükbe, de mégsem mernek vele szakítani?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
still better love story than..
2013. márc. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mert félnek a bizonytalanságtól. mi lesz, ha szakítunk, mikor lesz újabb kapcsolat
2013. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mernek. de akkor kivel lenne szex??
2013. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert attól félnek, hogy azután nehezükre esik találni mégegy lányt akivel együtt lehetnek. Ismerek pár ilyet, és szánalmasnak találom ezt a gondolkodás módot. Ha nem szeretek egy lányt, akkor nem vagyok vele. Az nekem sem jó, és a lányak sem jó. Gondolni kellene arra is, hogy a lány lehetséges, hogy hihetetlenül szerelmes belé és akkor a fiú meg csak kihasználja ezt. Mint már mondtam, szánalmas
2013. márc. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Csak a szex végett.
2013. márc. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy (tényleg nem szemétkedésből mondom) csak hülyit,hogy szeret,de közben,csak szeretőként gondol rád.
2013. márc. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Antonius Caepio ***** válasza:
100%
Kapcsolatfüggőség, vagy ahogy említették: szex.
2013. márc. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

a dugás meg a kaja miatt.

új csajt szerezni meg melós nekik,időrabló és magasról tojnak ilyesmire,hogy szerelem.

ha nem megy az agyára a csaj és el tudja viselni hosszabb távon a jelenlétét az a szerelem.

egyszóval praktikus okokból van csaja.

2013. márc. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

szex miatt, vagy mert kell neki lelki szemetes, vagy mert fél a csaj bosszújától (ilyet is ismertem aki be lett fenyítve hogy így meg úgy meg lesz verve ha szakít és inkább punnyadt a kapcsolatban tovább míg a csaj meg nem unta)

igen, ez van még, hogy tehetetlen bénaság és azt várja, hogy majd a csaj fog ráunni - de ez oltári pech, mert ahogy látom annál később unnak rá valakire minél jobban akarja

2013. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8! igaza van N
2013. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!