Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom pogány én pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom pogány én pedig református, a későbbiekben felmerülhetnek gondok? Pl összeházasodás téren? Nézeteltérések a későbbiekben lehetnek?

Figyelt kérdés
Szerinte gyáva ember aki istent feltalálta és keresi mindig a logikus magyarázatot mindenre.Nem vagyok hatalmas nagy hívő,nem ragaszkodom istenhez annyira,de hiszek.Nagyon érzékeny ez a téma köztünk és az a legnagyobb különbség köztünk,hogy én meglátom a jót a pozitív dolgokat,nyitott vagyok mindenre teszem azt különböző szokások vallások nyelvek ..részt veszek sok mindenben és azt veszem észre,hogy sokkal több mindent látok,észlelek és tapasztalok.Ellenben a párommal,aki kicsit negatívabb,óvatosabb az emberekkel,talán szárnyalok egy kicsit a szivárvány körül,ő meg realista,de ki se tágítja a látásmódját,nem nyitott és kicsit fél is.Hasonló rossz tapasztalataink vannak a gyerekkorunkból.Engem akkor ért sérelem amikor a nevelőapám molesztált,de képes voltam a megbocsájtásra és békében elhagytam a gondolatot és ezáltal azt érzem,megtisztultam mert emberek vagyunk és mindenki követ el hibákat.A párommal pedig nem történik semmi,nem enged be az ég egy adta világon semmit,nagyon óvatos és belelát az emberekbe,nem hisz mindenféle mesékben csak reálisan leszűr mindent és nagyon gyorsan vág az agya.Szerinte én kis naív nem látom hogy mi is történik körülöttünk és a világgal,de én látom csak nem akarom a gondolataimat ott hagyni.Mi a véleményetek?
2013. márc. 18. 12:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Milyen már az, hogy lepogányozod a párodat? Te meg egy kis elvakult hitbuzgó csimbók vagy!
2013. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen komoly ellentét. Abban az esetben egyet fogtok érteni, ha az egyik fél megváltozik. Vagy te leszel ugyan olyan pogány és ezzel alhagyod Istent vagy ő vállik hívővé, de így két külön hit rengeteg gondot fog okozni a gondolkodásban és ez egy kapcsolatban legnagyobb gond. Vagy most lépsz le mielőtt nagyobbat esel, vagy azt hogy a gondolatát veszed át tőle. Más megoldás nincs.
2013. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%

Volt hogy ezért nem jöttem össze egy csajjal,mert ő is ilyen hívő hülye volt...

Mondjuk ez a lényeges,ha valakinek nincsenek saját irányelvei,követheti vakon más elveit...

2013. márc. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Én is református vagyok, azaz megkereszteltek amikor kicsi voltam, és qurvára leszarom, hogy mások, kibe-mibe hisznek/nem hisznek ... és az nem pogány, hanem ateista te RETARDÁLT KÖZÉPKORI APÁCAUTÁNZAT ... és az miért is bjka ha valaki reálisan gondolkozik ? pff ...
2013. márc. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

amiket leírtál pl. gyorsan vég az agya, hát ehhez semmi köze a vallásnak, annak se hogy naiv vagy, bizalmatlan az emberekkel ennek sem,

az már igen, hogy megtisztultál, ennek igen

nem tudom volt olyan, hogy nem voltunk egyformák vallásilag és olyan is, hogy igen, soha nem volt ebből gond

Te viszont vallásos vagy, ez már inkább, Te tudod mit szeretnél, mert így nem lesz jó N

2013. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
10%
Na látod kérdező erről beszélek. Csak nézd meg az első és a harmadik válaszolót. Ők nem hívők és látod milyen véleménnyel vannak rólad. Hát ezért mondom, hogy vagy lelépsz vagy te is ilyen pogány leszel. Nincs más utad és ha nem hiszed akkor csak nézd meg ezt a két erős szájú gyereket:) Ők bizonyítják, hogy nem illik össze a két nézet!
2013. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
A negyedik vagyok, és nehogy már egy mindenki álltal máshogy elképzelt, megkérdjelezhető felső erő válasszon el két most élő, húsvér embert egymástól ... olyan pegyepesedett vagy
2013. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Hallgasd egyszer meg, hogy ő miért ateista (a pogány tényleg elég nyers szó, gondolom azért meg van keresztelve) és miért nem hisz Istenben. De ne veszekedj vele, csak hallgasd végig az ő nézőpontját is. Ő is hisz valamiben, csak az ő hitét szerintem természetnek és tudománynak hívják :)


Én sem igazán hiszek Istenben, apai ágon viszont nagyon vallásos volt a családunk. Egyszerűen úgy állok hozzájuk mint a nőkhöz: vannak dolgok amiket nem értek a gondolkodásukban, de ettől még nem tartom hülyének őket.

2013. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

> A párom pogány én pedig református

"Pogány"? Nem inkább "ateista"? Elvégre nem a középkorban vagyunk...

2013. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nincs isten, a vallásokat a földönkívüliek találták ki és terjesztették el világszerte. Olvassatok kicsit utána.
2013. márc. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!