Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy református hívő lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy református hívő lánynak nagyon nehéz hasonló fiút találni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 09:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, csak találd meg a helyeket, ahol ismerkedhetsz. Ifjúsági tábor, ifi stb
2013. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csodálkozom a kérdéseden. Ha annyira hívő vagy akkor tudhatnád, hogy minden egyház szervez táborokat, fiataloknak számos lehetőséget nyújt az ismerkedésre. Vannak bálok, klubdélutánok, miért nem mész be a templomba, ha annyira hívő vagy szólhatsz a papnak is, hogy komoly kapcsolatot keresel. A barátnőm katolikus tartja a vallást és katolikus bálon kérte fel a férje táncolni. Az egész család vallásos, mindent megtartanak, templomba járnak. Ha ilyen típus vagy, akkor nem értem, hogy hol vannak a hasonszőrűek? Vagy csak lélekben vagy vallásos és tartani akarod a szüzességet meg stb. ? hát úgy nem fog menni, csak ha a közösség valódi tagja vagy akkor találsz vallásos társat, különben maradnak a laikusok.
2013. febr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2. azért van úgy, hogy a gyülekezetben nincsenek megfelelő fiúk. ne szedd le mindjárt a fejét. ezért kell táborokba menni. A lelkésznek meg azért ciki lenne megmondani, hogy párt keresek. 1.-ső voltam.
2013. febr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Igen, nehéz, ha ragaszkodsz a reformátushoz. Túl kevesen vannak, hogy válogatni lehessen.
2013. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egyetértek az előttem szólóval.A gyülekezet nem társkereső klubb,ahol összejönnek az emberek,a lelkész pedig ilyenekkel nem foglalkozik.
2013. febr. 9. 09:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Azért is nehéz mert a reformátusok általában nem gyakorolják a vallást.

Kérdés mennyire kel hasonló a kérdezőnek!

Elég, ha bibliai életet (próbál) él...

Református legyen...

Gyakorolja rendesen a vallását...

Stb.,...

2013. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

25/F hívő, református


Szerintem nagyon. Sajnos nagyon kevés értékelhető hívő református fiú van.


Tippjeim:

1. "Keressétek először az Isten országát, utána ráadásul minden megadatik nektek." Figyelj Istenre, és vegyél részt valamilyen szolgálatban. Természetesen egy szolgálat nem társkereső hely, de ha odaadóan szolgálsz, az mindenkinek fel fog tűnni. (Ne ismerkedni menj, az visszatetsző!!!)

2. Ne ragaszkodj a reformátushoz! Istennek egy egyháza van, hidd el nagyon jó arc baptisták, evangélikusok, stb vannak. Csak figyelj arra, hogy hívő legyen.

3. A biblikus látásmód nagyon szexi, és tapasztalatból tudom, hogy a hívő fiúk nagyon nagyra tartják. :)

4. Legyenek standardjaid, de hülye indokok alapján ne válogass. Nézd azt legfontosabbnak, hogy hívő legyen. Egy ilyen fiú (és lány is!) óriási kincs.

5. Válassz egy olyan gyülekezetet ahol sok fiatal van.


Sok sikert!

2013. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7.-es nagyon jó válaszok!
2013. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A Szentírás Szövetség nagyon jó táborokat szervez. Keress rá a neten.
2013. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Az utóbbi válaszolónak nagyon köszönöm,jó tippeket adtál.Egyébként végzek szolgálatot,csak egyáltalán az én gyülekezetemben kevés a fiú.

19 l

2013. febr. 9. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!