Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban elöbb vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban elöbb vagy utóbb a női nem házi sárkánnyá, hárpiává válik?

Figyelt kérdés

Tudjátok vannak apró dolgok amiknek nem kellene nagy feneket keríteni,mi nők (tisztelet a kivételnek)mégis mindent nagy dobra verünk :) Példáúl gondolok itt,fogrémes tubus hogan kinyomására,wc deszka le-és felhajtására,tehát ilyen dolgokra...Ti miért szídjátok a férfi egyedeket a jelenlegi kapcsolatotkba?Hogyan lehet kontrolálni,tolerálni ezeket a dolgokat,hogy a férfi szemébe ne tűnjünk egy igazi hárpiának?:)

(most induló kapcsolatomhoz szeretnék gyűjtögetni tippeket,imádom ezt a fiút,nagyot tervezek vele :) )

20/L


2009. szept. 16. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy elfogadod a másikat olyannal amilyen, vagy nem érdemes együtt maradni vele. Egy felnött embert nem lehet megváltoztatni!

Én is tudnék kifogásolni több mindent a páromnál, (ahogy ö is nálam) de eredménye ugyse lenne, csak idegesiteném öt is, meg magam is, inkább leviselem - és (többek közt ezért is) jól megvagyunk egymással, pedig már 21 éve élünk együtt.

2009. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell felérni ésszel, hogy minek nem szabad nagy feneket keríteni. Ezt megmondani másnak elég nehéz. Mert van, olyan amiért te kiborulsz és nagy dolognak érzed, az esetleg másnak mindennapos és észre sem veszi. Az egyik barátnőm mindenért patáliát csap (áldott jó férje van, mert bírja), de pl. ezeken a dolgokon nem húzom fel magam. De biztos nekem is van, amin én agyalok, más meg nem. Erre a majd a kapcsolat közben jössz rá, hogy mi az amiért jogosan szólsz, és mi az amiért nem. Meg ez hangulat függő is. Legalább is nálam. Van, hogy hetekig nyugi vagyok, nem szólok semmiért, aztán ha rossz napom van, azért is eldurran az agyam, mert a szennyesláda mellé dobta a férjem a zokni!:) Azért úgy érzem egyelőre be tudom lőni, hogy mi a bolha és mi az elefánt. A középutat kell megtalálni, az sem jó, ha mindenért hiszti van, de az sem, ha mindent lenyelsz.

Ezt majd érezni fogod, hidd el. Meg sok múlik azon, hogy milyen a párod. Ő hogy áll hozzá a dolgokhoz.

Sok sikert!

2009. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez pontosan olyan, mint a fogyókúra: ha nem dől el fejben a teljes életmódváltás, akkor megette a fene!Ha folyton arra figyelsz, hogy ne legyél hárpia, előbb vagy utóbb biztosan az leszel. Mert hát az idők végtelenségéig nem lehet szerepet játszani. Amikor meg felböffennek a sérelmek, azokkal jönnek a tavaly előttiek is, úgyhogy szerintem próbálkozz természetesen. Attól, hogy valami nem tetszik és azt jelzed, az még nem jelenti, hogy sárkány lennél, max. azt éred el vele, hogy ha a párodat is bántja valami, ő is elmondja majd neked. Én semmit nem nyelek be, ha nem muszáj, és 11 éve szeretem ugyanazt a férfit. Néha dunnyogok, de attól még egy szív, egy lélek!
2009. szept. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. szept. 16. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!